Gönderen Konu: SCARFACE isimli kullanıcı ile aramızda geçen alışveriş diyaloğu  (Okunma sayısı 6738 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bu sahisla ilgili sikintilar var para gonderdik lens alicaz diye telefonlari kapatti belki yanlis dusunuyorumdur ama 2 gun ses soluk yok simdilik ne oldugunu yazmicam ama dikkatli olalim alisveris yaparken ileriki gunlerde netlesicek suan msjima ne telefonuma cvp yok
« Son Düzenleme: 17 Ocak, 2016, 21:13:37 Gönderen: Baha »

Çevrimdışı happyprince

• Üye
  • Mehmet Halis
    • Profili Görüntüle
Ynt: SCARFACE isimli kullanici
« Yanıtla #1 : 30 Kasım, 2015, 12:03:00 »
Kendisinden ben de lens alacaktım.sanalpazar satışı istedim."olmaz;para acil lazım"dedi.peşin alacak param da yoktu.ama bir insanın iki gün telefona çıkmaması da normal değil.bence daha önceden alışveriş etmediğimiz insanlardan sadece sanalpazar üzerinden alım satım yapsak iyi olacak gibi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İnsan gördüğüne inanır,inandığını da görür."
Pentax K50
Pentax HD -DA 16-85mm F3.5-5.6ED DC WR

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Kasım, 2015, 12:07:07 »
Kendisinden ben de lens alacaktım.sanalpazar satışı istedim."olmaz;para acil lazım"dedi.peşin alacak param da yoktu.ama bir insanın iki gün telefona çıkmaması da normal değil.bence daha önceden alışveriş etmediğimiz insanlardan sadece sanalpazar üzerinden alım satım yapsak iyi olacak gibi.

Ben sanal uzerinden k5 alinca pek tereddut etmedim bugun msj atti okadar msjlarima aramalarima karsi" ben sana donucem" diye artik bekliyorum bakalim sonucu ne olucak isin garip yani bu adam kendini hic gizlemiyor yani bende hala inanamiyorum boyle birsey yaptigina adamin ismi cismi herseyi elimde ailesinin adlarina  kadar yani cok kolay rezil olur

Çevrimdışı happyprince

• Üye
  • Mehmet Halis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Kasım, 2015, 12:09:42 »
siz ne aldınız şimdi?tam anlamadım.
daha önce ne almıştınız kendisinden?

"İnsan gördüğüne inanır,inandığını da görür."
Pentax K50
Pentax HD -DA 16-85mm F3.5-5.6ED DC WR

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Kasım, 2015, 12:22:54 »
siz ne aldınız şimdi?tam anlamadım.
daha önce ne almıştınız kendisinden?
Ben k5 aldik kendisinden gonderidigi cihaz soyledigi gibi cikmadi bende geri iade edeyim dedim oda etme 50m lens vereym dedi kafama yatti ok dedi sonra 31m lens satiyim.sana dedi para gonderdim sonra ses soluk gitti iste simdi donus yapti bana parani geri gondericem bi kac olay yasadim diyor

Çevrimdışı scarface

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Kasım, 2015, 18:31:39 »
Verdik oğuzhan verdik teline yanıt senin gibi el ense çalışmıyoruz senden daha fazla çalışıp daha az maaş ve öluculuk çıkarcılık yapmıyorum kızdırma beni.arkadaşın kalbi kırılmış benden diğer sattim malzemelerden hediye olarak yollamami istiyo bakarmisiniz cikarciliga.hediye anlayışına hayran kaldim

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Kasım, 2015, 18:40:52 »
Verdik oğuzhan verdik teline yanıt senin gibi el ense çalışmıyoruz senden daha fazla çalışıp daha az maaş ve öluculuk çıkarcılık yapmıyorum kızdırma beni.arkadaşın kalbi kırılmış benden diğer sattim malzemelerden hediye olarak yollamami istiyo bakarmisiniz cikarciliga.hediye anlayışına hayran kaldim
Isterim tabi 4 gundur beni oyaliyorsun senin yuzunden cekimimi iptal ettim soyledigin hic bir sozu tutmadin hala hakliymis gibi burda konusup istedigim biseyi soyluyorsun satan sensin fiyat veren benim kabul etme ozaman parayi alip telefonlari kapatmak nedir ? Ki sen dedin bunu sana satayim yabanciya gitmesin diye hem yapiyorsun hemde konusuyorsun utan biraz utan özurdilemen gerekirken yazdigin seylere bak

Çevrimdışı scarface

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Kasım, 2015, 18:45:06 »
Senden özür diledim kusura bakma dedim 31 limitede indirim isteyen mezarcı arkadaş 700 den indirim istedin utan utan.ben köpek gibi çalışıyorum senin gibi vaktim olmuyo kusura bakma cevap veremediysem.

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Kasım, 2015, 18:57:47 »
Senden özür diledim kusura bakma dedim 31 limitede indirim isteyen mezarcı arkadaş 700 den indirim istedin utan utan.ben köpek gibi çalışıyorum senin gibi vaktim olmuyo kusura bakma cevap veremediysem.
Bulent ne yapma cabasindasin ? Benim veridgim fiyati kabul edip parayi alip kullanip telefonlari kapayip sonra burda hakli cikma.derdindemisin bence daha fazla dusme burda ozurdile yarin kargo yapicagin malzemeleri yap bu konu daha fazla uzamasin cidden bak hakli deilsin ve hala yaziyorsun

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
SCARFACE isimli kullanıcı ile aramızda geçen alışveriş diyaloğu
« Yanıtla #9 : 05 Aralık, 2015, 14:07:04 »
Arkadaşlar Scarface isimli bülent arkadaşimizdan k5 aldım sanalpazar üzerinden cihazın ekipmanları herşeyinin tam olduğunu söyledi cihaz elime geldiğinde sadece cihaz geldi ne usb kablosu ne kutusu hiçbişeyi yoktu neyse aldım kullandım bi kaç sıkıntısı vardı aramızda hallederek ve arkadaş sıkışık olduğu için geri iade etmedim ve oda bana 50mm manuel lens vericeğini ve k5 in kutusu usb cd vs göndericeğini söyledi parası olmadığı için okey dedik k5 mevzusu kapandı. ve ben parayı ödedim diğer parçaların gelmesini beklemedim.

Akşam üzeri 31 limited satıcam dedi başkasına gitmesin sana vereyim dedi dedim fiyat nedir 700tl dedi bende araştırayım döneyim dedim baktım 1200 satmışlar forumda dedim alınır kartımda 550 tl para vardı bende buna uygunsa bu parayı vereyım yoksa alamam dedim oda tamam ozaman dedi çok şanslısın kaptın lensi vs konuştu tabi bu konu tam 4 saat konuşularak anlaşıldı okey dendi sonrasında bana acil yarın para lazım demeye başladı dedim bende para yok s.pzar uzerınden alıcam yoksa başkasına veririm  felan deyip konuşmaya başladı neyse bende sıkışık dönemdeyim arkadaşı arayıp para ayarladım  buda bana en az 300 lazım dedi bende 200 civarında nakıt ayarladım ve gönderebilicegimi bilgisini verdim buda okey deyip yarım saat sonra bana ben lensi başkasına sattım kusura bakma dedi saat gece 00.15 civarı dedim 5 saatir konuşuyoruz ne ara sattın ? havale yaptı dedi neyse bende kızdım dedim geri iade et böyle ayıp şey olmaz sonra napıyım para lazım felan desede sabah tamam lens senın dedı bende parasını havale ettim s.pazar açtı gerisine hemen satın aldım sonrası yarın kargoya vericem dedi yarın oldu işim çıktı kargoya yetişemedim dedi yarın söz vericem dedi ve diğer yarın ben buna ulaşamadım öylen 1 2 den gece  00 kadar sonrasında whatsapp dan yazdıklarımı görüyor bakıyor ama cvp vermiyor arıyorum meşgule alıyor ws ws pazartesi konuştuk 31ltd babam kızdı satmıyorum dedi bende ayıp deilmi perşembeden beri benı oyalıyorsun dedim tamam dedi paranı bende kalan malzemeleri salı günü göndericem dedi aramızda ufakta olsa bi samimiyet oluştu buna nazaran bende bukadar beni oyaladın ayıp ettin buna karşılık bi hedıye gönder dedim oda okey çekti konu kapandı salı oldu gönderiyorum bugun dedi kargo gidemedi gitti kapalı çarşamba kesın dedi çorluya gitti gene yalan oldu yalan olma sebebide k5 şarj cihazı göndermiş şarj cıhazı amerika prizlerine göre elindeyse onuda gönder dönüştürücü bulamadım dedim bir ton laf etti yok 50krş şey bilmem ne madem satıyorsun bunu belirt ozaman veya dönüştürücüyü gönder !neyse ogünde yalan oldu perşembe günü kargoya verdi sonunda cuma günü kargo geldi kargoyu açınca sadece üzüldüm başka bişey olmadı Allah yukarda paramı lensimi kabloları kutuyu herşeyi göndermiş kutuya özellikle dikkat et lazım bana dedim kutuyu koli olarak kullanıp koli bandı ile yapıştırıp mahfetmiş kutu açınca çıkan şeyler resimde görüldüğü gibidir yorum sizin ve bülentindir... saygılar....
http://hizliresimyukle.com/images/2015/12/05/20151204_183305.jpg
« Son Düzenleme: 05 Aralık, 2015, 14:11:58 Gönderen: Oguzhan »

Çevrimdışı scarface

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Oğuzhan senin sacmaliklarini dinlicek halim yok hakli olduğun durumlarda var senin anlayamacagin durumlarda var sen istedigin algila umrumda da değil açıkcasi.icim rahat benim.burada herseyine cevap veresim yok o patlıcanı neden yolladimi anladiysan o bana yeter ama anladigini sanmıyorum.

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Patlicanini sev ! yogurtla iyi gider ! Bulent eyv

Çevrimdışı scarface

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
 :)

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Oğuzhan senin sacmaliklarini dinlicek halim yok hakli olduğun durumlarda var senin anlayamacagin durumlarda var sen istedigin algila umrumda da değil açıkcasi.icim rahat benim.burada herseyine cevap veresim yok o patlıcanı neden yolladimi anladiysan o bana yeter ama anladigini sanmıyorum.
Ben zaten hakliyim senin ne yasadigin beni ilgilendirmez zaten ben gene okey deyip bana yaptigini empati kurarak sineye cektim en son patlican isi degistirdi aman emin ol patlican muhabbeti olmasa buraya yazmazdim ama seni  pek umrunda deil sanirim burdaki itibarin !

Çevrimdışı scarface

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tamam işte senin itibarın var artık bu saatten sonra:) Beni napican boşver :)

RASKOLY ADLI KULLANICI HAKKINDA...

Başlatan zahrey

Yanıt: 1
Gösterim: 2524
Son İleti 08 Ekim, 2015, 23:02:31
Gönderen: Baha
Fotozeynep ile yapılan alışveriş ve alınacak dersler

Başlatan selman

Yanıt: 6
Gösterim: 4412
Son İleti 16 Eylül, 2014, 11:35:42
Gönderen: selman