Gönderen Konu: Oguzhan adli kullanicinin yaptiklarini burada topluyalim..  (Okunma sayısı 11820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oguzhan adli kullanicinin yaptiklarini burada topluyalim..
« Yanıtla #15 : 25 Ocak, 2016, 09:16:04 »
Aradığınızda bilet alıyordum konuşmaya odaklanamadım.

Siz bana diyorsunuz ki "bir arkadaşım lensinizi almak istiyor fakat 140 lirası var".

Ben konuya "pazarlık yoktur" yazdığım halde bunu belirtince de diyorsunuz ki "satamam dersiniz olur biter".

Birincisi ben ben oraya yazdığım halde 150 liralık objektif 140 olur mu demeniz benim yapmaktan çekineceğim birşey.

2. Düşüncem ise bir insan 140 lira bulabiliyor fakat 10 lira daha ekleyip objektifi almak yerine, 140 lira olur mu diye soruyor.. Hani araba değil ki bu 45 bin liram çıkmadı 44 bin lira olur mu diyesiniz..  10 lira yahu. 10 lira ucuza satmak beni etkilemez fakat ben buna inanamıyorum. Objektif kaç haftadır duruyor gerekirse dostum 2-3 gün bekletir misin 10 lira bulayım halledelim dersin tamam derim.

Bak kimsenin kalbini kirmak istemiyorum ama cidden hakediyorsunuz aradim evelip geveliyorsun ben diyorum banami dediniz ( ölücü ) diye hayir baskalari yazdi onlara dedim diyorsunuz herseyi gectim konyada okuyan bi kardesime alicam yav anlamsiz bi mucadele icindesin 10tl kar mi edicem ? Ticaret yapiyorum diyelim 10tl icinmi ugrasicam ? Empati kurmayi dene ! Hic paran olmadigi zamanlar olmadi sanirim ! ( bide ögrenciyim dedin ) herşeyi kenara biraktim  indirim olmaz diye bastira bastira bi ettin bizi fiyat budur inmem yok dedim 160 actin 150 indin bu nedir ? Madem kendine guveniyorsun bukadar neden indin hani indirim olmazdi ? Ya gercekten kendinizi kücük dusuruyorsunuz..

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Ocak, 2016, 09:20:29 »
Kazanabiliyorsa bravo valla.
Yaklaşık 7-8 yıldır forumdan bişeyler alıp satarım. Aldığım fiyata yada üstüne sattığım bişey olmamıştır herhalde. Hep zarar. Ama hobi olduğu için problem değil.

Yav yok ne kazanmasi :) 3 arkadasimi pentax ci yaptim yapmaz olaydim birisi ogrenci ufak paralarla biseylet yapamaya ugrasiyor birisi cimri :) digeri pek ilgilenmiyor bunlara aldigim seyleri benim alip sattgimi dusunuyorlar :) elimde topu topu kx 50 200 28 80 lens var vallahi :) kx 550 den almistim 28 80 75 80tl geldi 550 verseler vericem :) ama yok bu insanlar saniyorki ben ucuza satiyorum o kar ediyor adam 50mm 5 aydir satamadi 10tl inse ne olcak :) degisik insanlar cok burda

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Ocak, 2016, 09:54:06 »
Arkadaslar tekrar tekrar hepinizden ozurdiliyorum kirdirysam uzduysem lakin ben pentax in ticaretini yapmiyorum aldigim urunlerin hic birisi bende deil ben keyif icin kullaniyorum onuda satiyorum zaten ticaretini yapsam zaten soylerim niye soylemiyim ? Benle ugrasmayi birakin cunku laflariniz dolu bir yani yok egerk8 ciddi bir sorun varsa okey yazin ama boyle sacma sapan seylerle kalp kiricak bir duruma gelmeyelim bu konuyu burada kapatacagim cunku biriside gelip oguzhan  benim dolandirdi oguzhan bena bozuk mal.satti oguzhan parami vermedi diyemedi demekki sorun tek bende deil kendinizede bakin empati kurmayi ögrenin sozlerinizi tutun tek tarafli konusmaktan kacin demek istedimlerim bukadar herkeze allaha emanet konu kapanmistir.....

Çevrimdışı kampfar

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Ocak, 2016, 13:58:50 »

Bak kimsenin kalbini kirmak istemiyorum ama cidden hakediyorsunuz aradim evelip geveliyorsun ben diyorum banami dediniz ( ölücü ) diye hayir baskalari yazdi onlara dedim diyorsunuz herseyi gectim konyada okuyan bi kardesime alicam yav anlamsiz bi mucadele icindesin 10tl kar mi edicem ? Ticaret yapiyorum diyelim 10tl icinmi ugrasicam ? Empati kurmayi dene ! Hic paran olmadigi zamanlar olmadi sanirim ! ( bide ögrenciyim dedin ) herşeyi kenara biraktim  indirim olmaz diye bastira bastira bi ettin bizi fiyat budur inmem yok dedim 160 actin 150 indin bu nedir ? Madem kendine guveniyorsun bukadar neden indin hani indirim olmazdi ? Ya gercekten kendinizi kücük dusuruyorsunuz..

1. Ben bilet alırken sen aradın, açmadığım halde üstüne tekrar aradın ve işimin arasında sana cevap vermeye çalıştım. 2-3 kişi aynı şekilde yazdı, kim istediyse ona dediğimi söyledim. Hayır sana söylemedim diye birşey çıkmadı ağzımdan.

2. Ürün benim ve fiyat kırma hakkına sahibim, senin gibi birine hesap verme zorunluluğum yok.

3. Evet bende öğrenciyim, fotoğraf bölümü okuyorum. Pazarlık yoktur yazan adamdan hiç bir zaman fiyat düşürmesini istemedim. Onu bırak yeri geliyor "pazarlık sünnettir" yazan adamdan bile istemiyorum. Sevmiyorum. Madem çıkmadı kardeşinin parası üstünü sen tamamlasaydın. Ama yok ne kadar ucuza alırsak o kadar iyi.. 10 lirayı bulmakta zorlanan adam 140 liraya ürün almasın tutarlı bir tarafı yok bu işin.

« Son Düzenleme: 25 Ocak, 2016, 14:03:49 Gönderen: kampfar »

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Ocak, 2016, 14:07:25 »
1. Ben bilet alırken sen aradın açmadığım halde üstüne tekrar aradın ve işimin arasında sana cevap vermeye çalıştım. 2-3 kişi aynı şekilde yazdı kim istediyse ona dediğimi söyledim. Hayır sana söylemedim diye birşey çıkmadı ağzımdan.

2. Ürün benim ve fiyat kırma hakkına sahibim senin gibi birine hesap verme zorunluluğum yok.

3. Evet bende öğrenciyim fotoğraf bölümü okuyorum. Pazarlık yoktur yazan adamdan hiç bir zaman fiyat düşürmesini istemedim. Onu bırak yeri geliyor "pazarlık sünnettir" yazan adamdan bile istemiyorum. Sevmiyorum. Madem çıkmadı kardeşinin parası üstünü sen tamamlasaydın. Ama yok ne kadar ucuza alırsak o kadar iyi.. 10 lirayı bulmakta zorlanan adam 140 liraya ürün almasın tutarlı bir tarafı yok bu işin.

Kendi soyledigin sozu sen tutmuyorsunki alicak kisi tutsun :)

Alicagim kisiyle bu benim aramda ne biliyorsun verdigim paranin 100 lirasini benim vermedigimi gene empati kurmadan konusmaya devam

Sen pazarlik yapmayi sevmiyorsun okey saygim sonsuz lakin sen oylesin diye benimde oyle olma zorunlulugum varmi  ? Ben sana sordum yok dedin gectin okey dedik kapadik bunu uzatmanin sana yarari nedir ? 150 sattinmi 50mm veya benmi aldim evt durumum 140 lirayi karsiliyor buda mi suc ? Lensinin tursusunu kur elbet bir gun birinin eline dusersin ufak rakamlarla alamadiginda alicagin seyi demek istedigim cook iyi anlarsin bunuda unutma..

Çevrimdışı kampfar

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Ocak, 2016, 14:12:45 »
İstersen 140 lirasını da sen ver. Demek istediğimi anlamamışsın. 10 liradan bahsediyoruz burada..

Evet ben sevmiyorum ve insanlarla para konuşmak istemiyorum. Bu yüzden de oraya yazdım diyorum. En ucuz fiyat bende olduğu halde 10 lira indirim istiyorsunuz. Komik. Dediğim gibi 2-3 bekletirdim öyle alırdınız fakat bana diyorsunuz ki "düşünürseniz dönersiniz".

Ayrıca sen telefonda get ile alacak dedin. Şimdi ne para vermesinden ne para çıkmamasından bahsediyorsun?
« Son Düzenleme: 25 Ocak, 2016, 14:33:46 Gönderen: kampfar »

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Ocak, 2016, 14:41:39 »
İstersen 140 lirasını da sen ver. Demek istediğimi anlamamışsın. n :)

Evet ben sevmiyorum ve insanlarla para konuşmak istemiyorum. Bu yüzden de oraya yazdım diyorum. En ucuz fiyat bende olduğu halde 10 lira indirim istiyorsunuz. Komik. Dediğim gibi 2-3 bekletirdim öyle alırdınız fakat bana diyorsunuz ki "düşünürseniz dönersiniz".

Ayrıca sen telefonda get ile alacak dedin. Şimdi ne para vermesinden ne para çıkmamasından bahsediyorsun?

Getle bedavaya aliniyor sanirim pardon :)
Sen isi  baska yonlere tasima niyetindesin oyuzden cvp vericek bi durum yok cok para muhabbetini sevmiyorsan ver gitsin ne sen ugras ne baskasi :) hadi eyv 😥😴

Çevrimdışı thuringwethil

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Ocak, 2016, 16:37:16 »
Sen burda komple yanilmissin benim hic 50m a1.7 im olmadi iyi gunler

Çevrimdışı kampfar

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Ocak, 2016, 17:07:42 »
 Getle bedavaya alınmıyor. Fakat getle alacak adam 10 liram yok demez get sisteminin ne olduğunu biliyorum. Daha fazla saçmalama istersen. Ayrıca chat programında arkadaşınla konuşmuyorsun, kimse senin kötü dilini anlayabilmek için uğraşmak zorunda değil. Burası bir forum ve yazımına dikkat etmelisin.

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 25 Ocak, 2016, 17:51:28 »

Malesefki onlarin hic biri benim deildi bi arkadasim ricasiyla koydum  alici kisileride ona yonlendirdim

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 25 Ocak, 2016, 17:58:09 »
Getle bedavaya alınmıyor. Fakat getle alacak adam 10 liram yok demez get sisteminin ne olduğunu biliyorum. Daha fazla saçmalama istersen. Ayrıca chat programında arkadaşınla konuşmuyorsun, kimse senin kötü dilini anlayabilmek için uğraşmak zorunda değil. Burası bir forum ve yazımına dikkat etmelisin.

10 lira 10 lira diyip durdun sabahtan beri 10 liranin muhabbetini yapiyorsun bide utanmadan konusuyorsun ayip valla en ufak biseyimi yakalayip vurmaya calisiyorsun kaliteni belli etme hala 10 lira diye yazincami bakalim

Çevrimdışı kampfar

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 25 Ocak, 2016, 18:14:49 »
 :) 10 lira indirim isteyen sendin ben değil. İyi akşamlar

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 25 Ocak, 2016, 19:53:56 »
:) 10 lira indirim isteyen sendin ben değil. İyi akşamlar

Amma degerli paran varmis pisman ettin eyv sanada iyi aksamlar ☺

Çevrimdışı ucam1

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 26 Ocak, 2016, 11:31:14 »
10 liranız yoksa ben size yollıyim bu sacma muhabbette daha fazla sürmesin

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 26 Ocak, 2016, 14:35:18 »
10 liranız yoksa ben size yollıyim bu sacma muhabbette daha fazla sürmesin

:)

RASKOLY ADLI KULLANICI HAKKINDA...

Başlatan zahrey

Yanıt: 1
Gösterim: 2524
Son İleti 08 Ekim, 2015, 23:02:31
Gönderen: Baha