Gönderen Konu: PentaxTürk Tanışıyor  (Okunma sayısı 129774 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ryanodin

• Üye
  • her zaman pentax
    • Profili Görüntüle
Ynt: PentaxTürk Tanışıyor
« Yanıtla #15 : 05 Ağustos, 2011, 20:17:17 »
hoşgeldiniz ;)
Sony Nex-5n + 18-55mm
Rollei SL35 + 50mm f:1.8 MF + pentax MZ-7
Pentax 43mm limo ve 100 WR macro

Çevrimdışı kampfar

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Ağustos, 2011, 03:09:38 »
Merhaba arkadaşlar bende Şileden Refik Pentax K-r kullanıyorum Şileye yolunuz düşerse haberim olsun rehberlik yaparım :)

Liseyi bitirdim üniversite bu sene olmadı inşallah seneye...

Çevrimdışı agules

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Ağustos, 2011, 09:38:38 »
Herkese kucak dolusu sevgiler, saygılar. Öncelikle forumunuz hayırlı olsun demek istiyorum. İnşallah güzel bir yerlere gelir.

« Son Düzenleme: 13 Haziran, 2023, 01:01:39 Gönderen: agules »

PENTAX K10D
PENTAX DA 18-55mm 1:3.5-5.6 AL
PENTAX 50 - 200 mm F4 - 5.6
PENTAX SMC-A 50mm F2
PENTAX Battery Grip D-BG2
PENTAX D-LI50 x 2
PENTAX IR Remote Control
YONGNUO YN-460

Çevrimdışı adr

• Üye
  • http://ahmetderici.blogspot.com/
    • Profili Görüntüle
    • ahmetderici (adr) yildiz
« Yanıtla #18 : 07 Ağustos, 2011, 11:23:02 »
Ahmet seni aramızda görmek güzel..

Hoşgeldiniz arkadaşlar ;)
New Jersey

Çevrimdışı agules

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Ağustos, 2011, 13:18:37 »
Ahmet seni aramızda görmek güzel..

Hoşgeldiniz arkadaşlar ;)

Hoşbulduk Ahmet abi ;)

PENTAX K10D
PENTAX SMC-A 50mm F2
PENTAX D-LI50 x 2
PENTAX IR Remote Control
YONGNUO YN-460

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Ağustos, 2011, 13:19:14 »
 :) :) :) selam ahmet kardesim seni aramizda gormekden cok mutlu oldum yine izmirde kumru yiyecegiz ama vapurda kizlari  elimizden kacirmak yok  ;) anlastik  hosgeldin

Çevrimdışı agules

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Ağustos, 2011, 13:55:49 »
:) :) :) selam ahmet kardesim seni aramizda gormekden cok mutlu oldum yine izmirde kumru yiyecegiz ama vapurda kizlari  elimizden kacirmak yok  ;) anlastik  hosgeldin

Tabi ki abicim. Kızlar size feda olsun. Bekliyorum sizleri ;)

PENTAX K10D
PENTAX SMC-A 50mm F2
PENTAX D-LI50 x 2
PENTAX IR Remote Control
YONGNUO YN-460

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Ağustos, 2011, 14:03:40 »
tesekkur ederim ahmet gelecegim insallah yine bir anadolu turnesi yapacagim bu sene dostlari gormek icin

bursa
ankara
kayseri
iskenderun
antalya

ve eve donus gokova-azmak

Çevrimdışı CMLKK³

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Ağustos, 2011, 14:12:28 »
Ercan abi antalyaya gelme tarihin aşağı yukarı ne zaman olur?
http://500px.com/CMLKK

Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre,Ümitsizliğe gerek yok…

Çevrimdışı magnepan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Ağustos, 2011, 02:49:40 »
Ahmet bey merhaba,kısa ve oz olarak kendınızı tanıttıgınız bu mesajda bırsey dıkkatımı cektıgı ıcın sıze bu msj yazmak ıstedım,oncelıklı olarak, amator fotog. ılgılenenen bırcogumuz gıbı bende tesadufen donanım haberde resımlerınızı ve pentax markasına olan ılgı ve bılgı dolu yazılarınızdan etkılendım ve pentax sahıbı olmadıgım halde markaya karsı bır sempatı ve arastırma ıstegı,uzun ve yorucu,bır okadarda keyıfle,pentax ve pentax K5 modelı ıle ılgılı arstırma yapıp,foruma uye oldum...dslr konusunda acemıyım ve ınsallah ılk dslr makınamda K5 olacak,dolayısı ıle oldukca acemı sayılırım ama,hızlı ogrenme ve uygulama gıbı bır yetım olduguna ınanıyorum,bu konuda sızınde gorus ve tecrubelerınızden yararlanmak ısterım,bunun yanısıra,fotog.harıcınde yaklasık 15 seneden berı,cıddı ve yogun olarak,ıs ve aıle yasantımın harıcınde,ev sınema,muzık ve goruntu sıstemlerıyle,oldukca hasır nesırım,bu sure ıcerısınde bırcok sıstem kullanıp,kendı hop.dıy calısmalarım oldu ve elekt.sıstemıme son noktayı koymus olsamda, bu tutkumdan vazgecebılmıs degılım,tabıkı bu arada aslında oldukca keyıf aldıgım ve ogrenmek ıstedıgım fotog.tutkusu ıle ancak tanısmaya fırsat buldum,mesajı bayagı bır uzattım kusura bakmayın,toparlayacak olursam,ses sıstemlerı ılede ılgılendıgınızı yazmıssınız,umarım yakın bır zamanda K5 sahıbı olurum ve sıstem resımlerını paylasırız,bu konu ıle ılgılı paylasımınız [email protected],dan msj atabılırsınız,enfes fotograflarınızı ılgıyle takıp edıyorum....oguzhan

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 15 Ağustos, 2011, 02:53:21 »
Ahmet bey merhaba,kısa ve oz olarak kendınızı tanıttıgınız bu mesajda bırsey dıkkatımı cektıgı ıcın sıze bu msj yazmak ıstedım,oncelıklı olarak, amator fotog. ılgılenenen bırcogumuz gıbı bende tesadufen donanım haberde resımlerınızı ve pentax markasına olan ılgı ve bılgı dolu yazılarınızdan etkılendım ve pentax sahıbı olmadıgım halde markaya karsı bır sempatı ve arastırma ıstegı,uzun ve yorucu,bır okadarda keyıfle,pentax ve pentax K5 modelı ıle ılgılı arstırma yapıp,foruma uye oldum...dslr konusunda acemıyım ve ınsallah ılk dslr makınamda K5 olacak,dolayısı ıle oldukca acemı sayılırım ama,hızlı ogrenme ve uygulama gıbı bır yetım olduguna ınanıyorum,bu konuda sızınde gorus ve tecrubelerınızden yararlanmak ısterım,bunun yanısıra,fotog.harıcınde yaklasık 15 seneden berı,cıddı ve yogun olarak,ıs ve aıle yasantımın harıcınde,ev sınema,muzık ve goruntu sıstemlerıyle,oldukca hasır nesırım,bu sure ıcerısınde bırcok sıstem kullanıp,kendı hop.dıy calısmalarım oldu ve elekt.sıstemıme son noktayı koymus olsamda, bu tutkumdan vazgecebılmıs degılım,tabıkı bu arada aslında oldukca keyıf aldıgım ve ogrenmek ıstedıgım fotog.tutkusu ıle ancak tanısmaya fırsat buldum,mesajı bayagı bır uzattım kusura bakmayın,toparlayacak olursam,ses sıstemlerı ılede ılgılendıgınızı yazmıssınız,umarım yakın bır zamanda K5 sahıbı olurum ve sıstem resımlerını paylasırız,bu konu ıle ılgılı paylasımınız [email protected],dan msj atabılırsınız,enfes fotograflarınızı ılgıyle takıp edıyorum....oguzhan
Oğuzhan umarım en kısa zaman da aramızda olursun... K-5 tercihinde şahane olmuş...

Çevrimdışı magnepan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 15 Ağustos, 2011, 03:25:05 »
Pentax slm,bu arada bende kendımı kısa ve oz tanıtmak ısterım vede tabıkı forum tum pentaxcılar basta olmak uzere,fotograf tutkunları ıcın hayırlı ve ugurlu olsun...oguzhan bulat,1975 ıst dogumluyum,11 yasında bır kızım var,edırnede ıkamet etmekteyım,asıl tutkum ev sınema,muzık ve goruntu sıstemlerıdır,bu tutkumu uzun yıllardır zevkle surduruyorum ve artık sıstemıme son noktayı koyup(ınsallah bu sefer son nokta olur)bundan sonra tum ozel zamanımı fotograf.tutkusuna ayırıp,bu konuda kendımı gelıstırmek ıcın mesaı harcayacagım,bu husustada en buyuk destegı bu forum aracılıgı ıle sızlerden gorecegıme ınanıyorum,bu surec ıcerısınde sızlere acemı oldugum ıcın,cok basıt veya alaksız gıbı gorunen sorular yoneltebılırım,sımdıden kusura bakmayın dıyorum...ama ıyı bır ogrencıyımdır,sızlerı fazla sıkmamak ıcın, temel bırkac bılgıyı ogrenmeye calısıyorum,ses sıstemlerı ıle ılgılı arkadaslarımız var ıse ılgılendıklerı konu ıle ılgılı olarak,yardımcı olmak bana memnunıyet verır,en azından benımde sızlere bır faydam dokunmus olur...bu arada magnepanın anlamını merak edenler ıcın kısa bır acıklama....magnepan bır amerıkan hoparlor  fırmasıdır ve uzmanlık alanı,geleneksel hop.yapısından cok farklı bır yapıda olan(ses tertıbatı tellerden olusmaktadır)hı- end hop.ureten bır fırmadır ve benım en sevdıgım hoparlorumdur....edırneye yolunuz duserse meshur tava cıger benden...:)

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 15 Ağustos, 2011, 03:44:13 »
Pentax slm,bu arada bende kendımı kısa ve oz tanıtmak ısterım vede tabıkı forum tum pentaxcılar basta olmak uzere,fotograf tutkunları ıcın hayırlı ve ugurlu olsun...oguzhan bulat,1975 ıst dogumluyum,11 yasında bır kızım var,edırnede ıkamet etmekteyım,asıl tutkum ev sınema,muzık ve goruntu sıstemlerıdır,bu tutkumu uzun yıllardır zevkle surduruyorum ve artık sıstemıme son noktayı koyup(ınsallah bu sefer son nokta olur)bundan sonra tum ozel zamanımı fotograf.tutkusuna ayırıp,bu konuda kendımı gelıstırmek ıcın mesaı harcayacagım,bu husustada en buyuk destegı bu forum aracılıgı ıle sızlerden gorecegıme ınanıyorum,bu surec ıcerısınde sızlere acemı oldugum ıcın,cok basıt veya alaksız gıbı gorunen sorular yoneltebılırım,sımdıden kusura bakmayın dıyorum...ama ıyı bır ogrencıyımdır,sızlerı fazla sıkmamak ıcın, temel bırkac bılgıyı ogrenmeye calısıyorum,ses sıstemlerı ıle ılgılı arkadaslarımız var ıse ılgılendıklerı konu ıle ılgılı olarak,yardımcı olmak bana memnunıyet verır,en azından benımde sızlere bır faydam dokunmus olur...bu arada magnepanın anlamını merak edenler ıcın kısa bır acıklama....magnepan bır amerıkan hoparlor  fırmasıdır ve uzmanlık alanı,geleneksel hop.yapısından cok farklı bır yapıda olan(ses tertıbatı tellerden olusmaktadır)hı- end hop.ureten bır fırmadır ve benım en sevdıgım hoparlorumdur....edırneye yolunuz duserse meshur tava cıger benden...:)
Tava ciğerine bayılırım. Bol soğanlı...

Çevrimdışı Limited31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 15 Ağustos, 2011, 09:51:28 »
tesekkur ederim ahmet gelecegim insallah yine bir anadolu turnesi yapacagim bu sene dostlari gormek icin

bursa
ankara
kayseri
iskenderun
antalya

ve eve donus gokova-azmak

Ercan Baba hadi bakalım Bursa seni bekliyor :)

Çevrimdışı adr

• Üye
  • http://ahmetderici.blogspot.com/
    • Profili Görüntüle
    • ahmetderici (adr) yildiz
« Yanıtla #29 : 15 Ağustos, 2011, 10:36:46 »

Aramıza katıldığınız için teşekkür ederim Oğuzhan bey. Evet müzik sistemleri benim ilk özel ilgi alanım sitemizde bizden başka ''ikarahal'' İbrahim'de bu konuda oldukça bilgili ve sistem sahibidir. Fotoğraf konusunda umarım sitemizde en iyi seviyeye gelerek istediğiniz kalitede fotoğraflar alabileceksiniz. Gövdeniz ne olursa olsun lensiniz iyi olsun bu önceliğiniz olsun  ;) Tekrar hoşgeldiniz diyorum.
New Jersey

PentaxTürk İletişim Alanı

Başlatan Baha

Yanıt: 1
Gösterim: 15201
Son İleti 26 Şubat, 2015, 14:52:28
Gönderen: Baha
PentaxTurk'e yeni kan :)

Başlatan ilbey666

Yanıt: 15
Gösterim: 7154
Son İleti 18 Aralık, 2011, 02:09:37