Gönderen Konu: PENTAX K20D + 3 LENS + KUTUSUYLA HEDİYELİ ÇOK YÖNLÜ TAM BİR SET  (Okunma sayısı 1999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gurkanucak

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni başlayacak ve orta seviyeli fotoğraf meraklıları için eksiksiz bir set.

Tertemiz 22binde Pentax K20D Gövde --- Çok kullanışlı fiyatının kaç katı hakkını veren bir makine. Çalışmasında hiç bir problem yok, her iki ekranında da koruması var.Kitapçıklarına kadar duruyor, yıprak da olsa kutusu dahi mevcut kutu içeriği (K20D Gövde+ Orijinal Batarya+ Orijina Şarj Aleti+ Pc Bağlantı Kablosu+ Kitapçıklar) ile kutusunda gönderilecek.

SMC Pentax-DA L 18-55mm F3.5-5.6 AL --- Lens sıfır kondisyonda. Herhangi bir kusuru yok. Arka kapak ile.

Sigma 70-300mm F4-5.6 DG APO MACRO Tele Zoom Lens --- Tertemiz durumda Fiyat/Performansta en iyi telelerden biri. Herhangi bir kusuru yok. Parasoleyde kullanım izi mevcut. Ön-arka kapak ve parasoley ile.

SMC Pentax-M 50mm F1.7 --- Pentax'ın efsanelerinden, her pentaxçının çantasında bir 50mm türevi bulunur. Kondisyonu iyi durumda, içerisinde biraz toz var, ön camında küçük çok kılcal bir çizik var; bunların çekime, fotoğrafa kesinlikle etkileri yok çatır çatır kullandım, resimlerde de olabildiğince ayrıntılı gösterdim. Ön-arka kapak ile.

*Pentax uyumlu uzaktan kumanda hediye.
*Hama boyun askısı hediye.

Fotoğrafçılığa merak saldıysanız veyahut orta seviyeli bir kullanıcıysanız çok güzel bir set.. Geniş açı ihtiyacınızı karşılayacak bir Pentax 18-55 kit lensi, tele zoom ihtiyacınız ve macro ihtiyacınız için bir sigma APO DG 70-300, ve portrede bokeh uzmanı, f1.7 ile az ışıklı ortamlarda çekim olanağı ile Pentax 50mm M f1.7 lensi. Elimde atıl durumda olan Boyun Askısı ve Uzaktan Kumanda da Hediyem.

Kısacası her türlü alanda çekim yapabileceğiniz, eksik hissetmeyeceğiniz bir set, Kendim k20d ile başladım bu seti oluşturdum ve çok rahat kullandım bu fiyata oluşturalacak bu çok yönlülükte en performanslı set diyebilirim. Yeni kullanıcısına hayırlı olsun.

Ciddi alıcılar için elden gösterme şansım olabilir, aklınıza takılan sorular için veyahut öneriler için mesaj atabilir, arayabilirsiniz. Ayrıntılı resim isteyen olursa da ilgilenirim. Set halinde satış çok rahatlatır beni ancak ayırma durumunda olursam da ayırırım. GET açma imkanım da var.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-pentax-k20d-plus-3-lens-plus-kutusuyla-hediyeli-cok-yonlu-tam-bir-set-178334482/detay/

Mantıklı takas tekliflerine açık olup,
Forum içine abartılmadığı sürece pazarlık vardır. :)

Minolta 50mm f:2.8 Macro

Çevrimdışı gurkanucak

• Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel, isteyen olursa sanalpazar ilanı açılır, istanbuldan elden gösterilebilir, teslim edilebilir. Makul seviyedeki pazarlık olabilir.
Her şey gönlünüzce olsun, iyi hafta sonları dilerim.

Çevrimdışı gurkanucak

• Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı 1000TL' ye çekiyorum. Taksit veya güvence isteyene sanalpazar açılır.

Çevrimdışı gurkanucak

• Üye
    • Profili Görüntüle
K20D gövde+18-55+50mm f1.7+kumanda satıldı diyebilirim, cumartesiye kadar rezerve, sigma 70-300 APO DG kaldı, ilgilenen var ama kesin olmadığından ; Sigma 70-300 APO DG için güncel. İlgilenen olursa mesaj veya telefon ile ulaşabilir.
0539 505 63 95
[email protected]

İsteyene sanalpazar açılır.

Çevrimdışı gurkanucak

• Üye
    • Profili Görüntüle
K20D+18-55+50mm satılmıştır, kumanda filan hediye edilmiştir ve sadece sigma 70-300 kalmıştır, İlanını ayrı açtım kitlenebilir burası herkese teşekkürler.

Nadir Lensler: Pentax "K" 28mm f3.5 / "K" 50mm 1.2 / M 75-150mm

Başlatan R1

Yanıt: 16
Gösterim: 10516
Son İleti 09 Nisan, 2014, 14:20:26
Gönderen: R1
_____ En Keskin 50mm yani Pentax M 50mm f/1.7 üstelik Tertemiz _____

Başlatan sydbarret

Yanıt: 4
Gösterim: 4423
Son İleti 20 Mart, 2015, 07:03:33
Gönderen: sydbarret
SATILDI ** PENTAX SMC DA 16-45mm f/4 *** SATILDI ***** !!!!

Başlatan adr

Yanıt: 1
Gösterim: 5087
Son İleti 18 Şubat, 2012, 15:34:41
Gönderen: ercan69
*** (SATILDI) *** PENTAX SMC DA* 55mm f/1.4 SDM *** (SATILDI) ****

Başlatan adr

Yanıt: 7
Gösterim: 5026
Son İleti 02 Nisan, 2012, 21:18:49
Gönderen: adr
*** (SATILDI) *** PENTAX SMC 55-300mm f/4-5.8 (SATILDI)

Başlatan adr

Yanıt: 6
Gösterim: 4695
Son İleti 24 Nisan, 2012, 23:03:26
Gönderen: soneryen