Gönderen Konu: vanguard biin-50  (Okunma sayısı 2537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sydbarret

• Üye
  • Only a Pentax can beat another...
    • Profili Görüntüle
vanguard biin-50
« : 27 Mayıs, 2014, 14:04:28 »
arkadaşlar bu çantadan kullanan var mı, nasıldır, tavsiye eder misiniz, fotozeynep kampanya yapmış 89 tl şu anda. Fiyat çok cazip duruyor, her an gidip alasım var...

değerli yorumlarınızı bekliyorum...
Pentax K-7 Body+Meike Grip
Sigma 17-50mm f/2,8 EX DC OS HSM 
Sigma 70-200mm f/2,8 EX DG APO Macro HSM II
Yongnuo YN560 III
Petrix V3001 Professional Tripod with Ball Head
Lowepro Off Trail 2

Çevrimdışı arslanturegun

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: vanguard biin-50
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs, 2014, 15:11:48 »
Marka olarak iyidir. Biin 50'nin yandan erişimi yok. Biraz dezavantajlı olabilir. Fiyat makul (ABD fiyatı 45 dolar civarı).
Sürekli olarak içinden birşey alıp koymayacaksanız kullanışlı. Diğer türlü, her defa çıkartıp aç kapa yapmanız gerekebilir.

Şu anda iki çanta kullanıyorum. Bir yerde uzun süre kalıp fotoğraf çekeceksem King Kong 70 sırt çantamla (2 body, 4-5 lens, laptop, kışsa yağmurluk :p , flaş, sigaralarım, şarj cihazlarım vs vs) gidip, bir yere park ediyorum. Eğer gündelik, sokak sokak gezeceksem Lowepro Passport Sling (body + 2 lens, sigaralarım, şarj cihazlarım, vs vs) her işimi görüyor ve özellikle tak gez lens kullanmadığım için lenslere hızlı erişim sağlıyor.
Arslan Türegün

Çevrimdışı gokhans

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs, 2014, 17:48:24 »
Aslan beyin dediklerine aynen katılıyorum. Bir ara çanta konusuna epey kafa yorduğum için şöyle söyleyebilirim;
1- Fiyat kesinlikle uygun
2- Eğer foto gezi veya çekim sırasında lens değiştirme sıklığınız varsa, çapraz takılıp gerektiğinde çanta öne kaydırılarak çıkartmadan ekipmana erişilen tarzları tavsiye ederim.
3-Yok eğer gidip bir yere konuşlanıp orda çekim yapma alışkanlığınız varsa çanta boyut ve işlev olarak işinizi görür.
Niyet iyi akibet iyi

Var işte bişeyler

Çevrimdışı cumuta

• Üye
  • :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs, 2014, 19:51:17 »
yandan açılmadığı için pratik değil ama güzel çanta diyebilirim. bi yerde görüp incelemiştim.

bana sokak için değilde tüm ekipmanı nakletme ve gittiğin yerde açıp kullanmak amaçlı gelmişti.
zenith 122
Pentax ME Super