Gönderen Konu: WG-2 örnekleri  (Okunma sayısı 3269 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cbaytan

• Sanat Danışmanı
  • Üye
    • Profili Görüntüle
WG-2 örnekleri
« : 30 Mart, 2012, 01:03:02 »
Hangisi daha iyi çıkarsa Panasonic Lumix TS-4 veya Pentax WG-2'yi almayı düşünüyorum, WG-2 örnekleri için pentaxforums'un yoneticisi Adams soruma cevap verdi ve nihayet, WG-2'nin resmi olmayan ilk örneklerini gördüm, Adams elle bile çekilem makroların müthiş olduğunu, yakın çekimlerin iyi olduğunu fakat peyzajların kötü olduğunu söylüyor, ilerde videoyla birlikte daha resimde ekleyecekmiş, sizde eğer Pentax'ın haricinde WG-2 ile çekilmiş resim veya labortauvar testi biliyorsanız lütfen paylaşın herkes bilgilensin.

http://www.pentaxforums.com/forums/pentax-compact-digital-film-cameras/180474-any-wg-2-samples-yet.html#post1885879

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: WG-2 örnekleri
« Yanıtla #1 : 29 Ocak, 2013, 14:43:12 »
WG-2 Türkiye'de çok tutulmadı. Ama bence çok başarılı.

WG-3 ve WG-10 modelleri geliyormuş. Bakalım onlar nasıl olacak. Gerçi aldığım havadislere göre Pentax, Türkiye'de compact yatırımlarını minimum düzeye indirecekmiş. Dslr alanında yatırım artışına gideceklermiş.
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı motoriderrr

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: WG-2 örnekleri
« Yanıtla #2 : 14 Kasım, 2016, 11:24:10 »
Bu makinenin Olympus XZ-2'nin dış tasarım hariç birebir aynısı olduğunu kimse yazmamış. XZ-2 bence efsane güzel(hala) bir makine. Onun lensinin keskinliğini başka bir makinede bulamadım.