Gönderen Konu: PENTAXTÜRKİYE SATIN ALINDI  (Okunma sayısı 35707 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: PENTAXTÜRKİYE SATIN ALINDI
« Yanıtla #60 : 06 Aralık, 2013, 01:05:45 »
hayırlı olsun.güzel paylaşımların devamı dileğiyle.öbür siteden bizlere bilgi olarak emeği geçen tüm arkadaşlarada teşekkür ederim.saygılarımla
Allah ne verdiyse:)

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 14 Aralık, 2015, 23:59:46 »
13 Aralık itibariyle, PentaxTurkey forumuna üye olup, PentaxTurk forumuna üye olmayan kullanıcılarına davetiye göndermeye başladık. Nickname yada e-posta adresi sitemiz üyelerince çakışmadığı sürece herkese davetiye gelecek. Ancak süreci ağırdan alıyoruz. Her gün 100-200 civarı kullanıcıya davetiye göndermeyi hedefliyoruz. Şuan için 2 günde 273 kullanıcıya davetiye gönderdik. Malum, arada bot hesap yada fake e-posta adresi barındıran hesaplar olabiliyor ve bunları eleyerek davetiye göndermek forumumuzun kirlenmesini engeller. Teşekkürler. :)
« Son Düzenleme: 15 Aralık, 2015, 00:15:13 Gönderen: Baha »
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı umitcam

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 30 Aralık, 2015, 08:26:59 »
YAHU AYIP SİZE

yüz defa doğrulama linki gönderiyorsunuz. üyeliği aktif edip küfür mü edelim illa. Bu kadar mı düşünmüyor o mucizeler sonucu oluşan beyniniz yada beyinciğiniz. Ayıptır yahu
Sitede ileitşim kanalı yok. Arama yapacağız bir şey yazacağız oraya pentax yaz oraya doğrulama kodu yaz birde takla atalım isterseniz bu nedir ya bir daha gönderirseniz açık ve net söylüyorum.
Siz ne kadar rahatsız ediyorsanız iki katı rahatsız ederim / ederiz !
Silin üyeliğimi e posta adresimi ayıp ya yeminle ayıp.

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 30 Aralık, 2015, 16:19:41 »
YAHU AYIP SİZE

yüz defa doğrulama linki gönderiyorsunuz. üyeliği aktif edip küfür mü edelim illa. Bu kadar mı düşünmüyor o mucizeler sonucu oluşan beyniniz yada beyinciğiniz. Ayıptır yahu
Sitede ileitşim kanalı yok. Arama yapacağız bir şey yazacağız oraya pentax yaz oraya doğrulama kodu yaz birde takla atalım isterseniz bu nedir ya bir daha gönderirseniz açık ve net söylüyorum.
Siz ne kadar rahatsız ediyorsanız iki katı rahatsız ederim / ederiz !
Silin üyeliğimi e posta adresimi ayıp ya yeminle ayıp.

Ümit FİDAN, iyi misiniz? Ne yaptık size böyle, anlamadım ben. :))

İşte PentaxTurkey trollemelerinden birine şahitlik yapıyoruz şuan. Beyfendi, satın almış olduğum siteye ait 5000 civarı üyeye davetiye gönderirken sizden izin almamı beklemiyorsunuz herhalde. İnsan bazen kendine "ben kimim ki?" diye şöyle bir sormalı değil mi? Size davetiye gönderdiğimiz mesaja "Üyeliğimi silerseniz sevinirim. Artık Pentax kullanmıyorum, teşekkürler." gibi nezaketi koruduğunuz bir cevap atsanız zaten bir problem yok, üyeliğinizi sileriz. Hani sorun ne? :))

Aradan kaç yıl geçmiş, hala ortam huzurunu bozmaya çalışmak çok ayıp. Tehdidiniz gayriciddi. Suçlamalarınız zaten baştan aşağı asılsız. Üye olmuş, mesaj atarken güvenlik amacıyla bir kutucuğa PENTAX yazdırmışız, aa çok ayıp ettik. Üye takla mı atsın bide? Parmaklarınıza klavyeden 6 tuşa bastırdık. Sigortalı parmaklarınıza tazminat ödemeye hazırız. :))

Üye hesabınızı hak verirsiniz ki silmiyorum, süresiz yasaklıyorum. Yasaklama sebebi; farklı isimlerle foruma tekrar üye olup tekrar huzursuzluk yaratmaya çalışma olasılığınız. Kısacası bilgilerinizin kayıt altında kalması sitemiz çıkarına.

Teşekkürler.
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı Bekir Demirağ

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 08 Ekim, 2017, 13:02:56 »
Hayırlı ve uğurlu olsun !. Taa filmli dönemden beri Pentax kullanıcısı biri olarak size  başarılı çalışmalar diliyorum.

Bekir DEMİRAĞ
 Gazeteci