Gönderen Konu: İngilizce Kursu Tavsiyesi  (Okunma sayısı 15459 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spacebox

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: İngilizce Kursu Tavsiyesi
« Yanıtla #15 : 07 Haziran, 2013, 21:35:36 »
Öneriniz için çok teşekkürler :) Bristol konusunda ne diyosunuz ? orası hakkında bilginzi var mı ? teşkkür ederim
pentax k-r + 18-55 kit lens

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Haziran, 2013, 12:46:55 »
benimde bir kursa gitmem gerekiyor. konuyu inceledim. karar veremedim . ben anladım ki ingilizce öğrenme özürlüyüm

Çevrimdışı AKINLASINN

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Haziran, 2013, 14:27:10 »
şunu söyleyim, sakın tek kurdan fazla alma. Kendini tartman önce çok önemli. İngilizce öğrenmek zor değildir. Her gün evde düzenli ders çalışabilmek önemlidir. Ve başlarken aldığın kararlar kurs zamanı tutmayabilir. O nedenle bir kur yazıl ve kendini test et. Kursların hepsi güzel bence, iş öğrenci de bitiyor.

Çevrimdışı Lutfi50

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Haziran, 2013, 13:52:59 »
Bristol hakkinda bir dusuncem yok ama belki bu link size yardimci olur.  ;)
http://www.tripadvisor.co.uk/ShowTopic-g186216-i15-k5621312-London_vs_Bristol_vs_Manchester_vs_Birmingham-United_Kingdom.html
Herkes londrayi tavsiye ediyor gezmek icin tamam ama ; londradaki hayat burdan kesinlikle pahali kime sorarsan sor.
Turkiyenin parasi burda cok degersiz oldugu icin sen ucuz yerleri tercih etmek durumundasin. Bunu ancak boyle basarirsin cok mu merak ediyorsun atlayacaksin otobuse londraya gunubirlik gidip gezip geleceksin. Onun disinda evler falan cok pahali. Manchesterda durum boyle degil. Eger dil okulu icin buraya gelmek isteyen arkadaslar olursa yardimci olmaya calisirim elimden geldigince..

Çevrimdışı r3kn

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Haziran, 2014, 18:14:41 »
Hocam ben http://www.teoriegitim.com/ingiltere-dil-okullari.html ile Ingiltereye gecen sene gitmistim. Tavsiye edebilirim

Çevrimdışı ahmetb123

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Kasım, 2016, 16:52:58 »
merhabalar İngilizce ve dil öğrenimi her ne kadar kişinin azmiyle ve çabasıyla doğru orantılı olsa da;
öğreticinin öğrenciyi motive edebilmesi ve öğretme konusunda istekliliği,
tüm personelin sıcaklığı, ders ve materyallerin çeşitliliği ve öğretim şekli gibi birçok kriterin de dil öğrenimini
çok olumlu etkilediğini düşünüyorum. Yabancı öğretmenlerimizin kaliteli ve tecrübeli olması İngilizce konusunda
endişe ve eksikliklerimizin giderilmesinde önemliydi. Yalnızca IELTS değil akademik İngilizcemizin ilerlemesi i
çin de bu kursun alınmasından dolayı memnunum. Uzun suredir kullanmadığım İngilizcemi hatırlamak ve ilerletmek
amacıyla 2 ay önce başladığım intermediate sınıfından sonra iş yerimde İngilizce devam eden toplantılara bile
katılabilmeye başladım. Çok güzel bir kurs ortamında, bol pratik yaparak öğrendiğim ve isimde
de fayda gördüğüm İngilizcemden dolayı İstanbul Lisan Merkezini herkese öneririm ve tavsiye ederim.

Çevrimdışı ahmetb123

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Aralık, 2016, 16:32:04 »
merhabalar İngilizce ve dil öğrenimi her ne kadar kişinin azmiyle ve çabasıyla doğru orantılı olsa da;
tüm personelin sıcaklığı, ders ve materyallerin çeşitliliği ve öğretim şekli gibi birçok kriterin de dil öğrenimini çok olumlu etkilediğini düşünüyorum. Yabancı öğretmenlerimizin kaliteli ve tecrübeli olması İngilizce konusunda endişe ve eksikliklerimizin giderilmesinde önemliydi. Yalnızca IELTS değil akademik İngilizcemizin ilerlemesi için de bu kursun alınmasından dolayı memnunum. Uzun suredir kullanmadığım İngilizcemi hatırlamak ve ilerletmek amacıyla 2 ay önce başladığım intermediate sınıfından sonra iş yerimde İngilizce devam eden toplantılara bile katılabilmeye başladım. Çok güzel bir kurs ortamında, bol pratik yaparak öğrendiğim ve isimde de fayda gördüğüm İngilizcemden dolayı İstanbul Lisan Merkezini herkese öneririm ve tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 21 Aralık, 2016, 18:05:30 Gönderen: ahmetb123 »

Çevrimdışı ahmetb123

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 10 Aralık, 2016, 13:49:23 »
tüm personelin sıcaklığı, ders ve materyallerin çeşitliliği ve öğretim şekli gibi birçok kriterin de dil öğrenimini çok olumlu etkilediğini düşünüyorum. Yabancı öğretmenlerimizin kaliteli ve tecrübeli olması İngilizce konusunda endişe ve eksikliklerimizin giderilmesinde önemliydi. Yalnızca IELTS değil akademik İngilizcemizin ilerlemesi için de bu kursun alınmasından dolayı memnunum. Uzun suredir kullanmadığım İngilizcemi hatırlamak ve ilerletmek amacıyla 2 ay önce başladığım intermediate sınıfından sonra iş yerimde İngilizce devam eden toplantılara bile katılabilmeye başladım. Çok güzel bir kurs ortamında, bol pratik yaparak öğrendiğim ve isimde de fayda gördüğüm İngilizcemden dolayı İstanbul Lisan Merkezini herkese öneririm ve tavsiye ederim.

Müzik dinlemek için Hoparlör tavsiyesi

Başlatan gokhanakarsu

Yanıt: 22
Gösterim: 14333
Son İleti 09 Eylül, 2012, 20:57:17
Gönderen: Baha
Televizyon Tavsiyesi ACİLLL !!!

Başlatan itasdemir

Yanıt: 12
Gösterim: 6707
Son İleti 20 Aralık, 2013, 21:35:39
Gönderen: itasdemir
Su geçirmez mont ve bot tavsiyesi

Başlatan gleam

Yanıt: 51
Gösterim: 51921
Son İleti 13 Kasım, 2014, 00:41:09
Gönderen: muhsinbagdadi
leica tavsiyesi

Başlatan ercan69

Yanıt: 5
Gösterim: 2848
Son İleti 31 Aralık, 2012, 13:26:01
Gönderen: ercan69
Hızlandırılmış fotoğraf kursu..(İstanbul)

Başlatan fıratD

Yanıt: 0
Gösterim: 2282
Son İleti 03 Temmuz, 2012, 10:11:08
Gönderen: fıratD