Gönderen Konu: ipad format atma sorunu  (Okunma sayısı 1902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
ipad format atma sorunu
« : 01 Nisan, 2018, 12:36:52 »
arkadaşlar dün ıpad air 2 birinci versiyon tablet aldım 16gb .ikinci el normal çalışıyordu format edeyim dedim.işlem bittikden sonra etap atap başladım.itunes hesabımı isdedidi girdim başarısızlıkla sonuçlandı.hep eski kullanıcıya ait.bilgileri isdiyor.ve eski kulanıcıyla temasa geçin ancak o değiştirdikden sonra kullanabileceğimi söylüyor. eski kullanıcıyla iletişime geçmem imkansız iletişim bilgileri yok .bundan kurtulmanın başka bir yolu varmı yada neler yapabilirim yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: ipad format atma sorunu
« Yanıtla #1 : 02 Nisan, 2018, 11:24:57 »
arkadaşlar dün ıpad air 2 birinci versiyon tablet aldım 16gb .ikinci el normal çalışıyordu format edeyim dedim.işlem bittikden sonra etap atap başladım.itunes hesabımı isdedidi girdim başarısızlıkla sonuçlandı.hep eski kullanıcıya ait.bilgileri isdiyor.ve eski kulanıcıyla temasa geçin ancak o değiştirdikden sonra kullanabileceğimi söylüyor. eski kullanıcıyla iletişime geçmem imkansız iletişim bilgileri yok .bundan kurtulmanın başka bir yolu varmı yada neler yapabilirim yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

Ercan abi, o iPad artık çöp. :( Faturası varsa belki Apple'ın kendi yardımcı olabilir. O da çok düşük bir ihtimal.
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: ipad format atma sorunu
« Yanıtla #2 : 28 Nisan, 2018, 21:35:05 »
Ercan abi, o iPad artık çöp. :( Faturası varsa belki Apple'ın kendi yardımcı olabilir. O da çok düşük bir ihtimal.
şanssızlık desene

Ebay - Amazon Alışveriş Sorunu

Başlatan KazmBayram

Yanıt: 4
Gösterim: 2582
Son İleti 18 Mart, 2016, 11:16:22
Gönderen: Baha
Tepe Flaş ı sorunu

Başlatan kemal

Yanıt: 6
Gösterim: 2435
Son İleti 15 Mart, 2014, 23:25:35