Gönderen Konu: S/B ve Diğer Fotoğraflar :)  (Okunma sayısı 4504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RauLgs21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
S/B ve Diğer Fotoğraflar :)
« : 11 Mart, 2013, 23:04:58 »
Bu sefer biraz daha özenli fotoğraflar oldu. S/B fotolar Lucky SDH 100 Film ile renkli olanlar ise Paradise DM 100 (2007 Bayatı) ile çekildi. Bu sefer hoşuma gitti :) Vedi Üstad'ı sürekli rahatsız etsemde sanırım emeklerini az da olsa boşa çıkarmıyorum :) umarım beğenir ve filmler için de bir fikir edinmiş olursunuz...

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13
İnsan Gerçek Dostlarını Felâket Anında Tanır, Yenilgi Yılları İyi Bir Okuldur...

Çevrimdışı RauLgs21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: S/B ve Diğer Fotoğraflar :)
« Yanıtla #1 : 11 Mart, 2013, 23:07:15 »
Kimse Kusura Bakmasın :)
1

2

3

4

Paradise DM 100 2007 bayatı film.sadece ilk fotoda flaşla çektiğim için beyaz ayarı yaptım photoşopta hepsi o
İnsan Gerçek Dostlarını Felâket Anında Tanır, Yenilgi Yılları İyi Bir Okuldur...

Çevrimiçi vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Mart, 2013, 23:42:11 »
   Olanaksızlıklar içinde yaptığınız siyah/beyaz film banyosu gerçekten çok kaliteli olmuş. Özellikle deneyimsiz olarak; Termometre olmadan doğal ev koşullarında el yordamıyla yapılan bu film banyosu bana çok kaliteli geldi. Temizlik açısından bir iki toz ve suyun bıraktığı dikkat çekmeyen lekeler olmasa tamamen profesyonel diyebileceğim bir kalite var. Ayrıca bayat film olmasını göz önünde bulundurmuyorum. Filimlerin markaları dikkatinizi çekmesi lazım.... popüler markalar değil...  Analoğ mereklıları "RauLgs21" İlker arkadaşımızın tavsiyelerine kulak vermeleri gerekir. Biraz cesaret biraz ilgi ve kendinizi markalardan kopmanız sizi sonuca götürecek.
   "RauLgs21" İlker eline sağlık, el yatkınlığı deneyimle buluşunca başarı kaçınılmaz... Analogda başarılar, bu konuda her türlü yardıma hazırım

Çevrimdışı RauLgs21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Mart, 2013, 20:19:57 »
Üstad çok teşekkür ederim ilginize.sizden bunları duymak daha da motive ediyor benim. yine foto paylaşacağım inşallah :) bu lucky filmi çok sevdim :)

Çevrimdışı alikaytan

• Üye
  • Bazı kayboluşlar sadece geçicidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Mart, 2013, 22:17:14 »
Tebrik ederim, gerçek bir emek ve başarı bence. Vedi bey kadar işin tekniği konusunda değerlendirme yapmam mümkün değil fakat bu dijital çağda filmli makine kullanıp banyosunu da kendinizin yapması ve üstüne de böyle başarılı bulduğum fotoğrafların çıkması övgüye değer. Her bir fotoğrafınızı özenerek izledim, tekrar tebrik ediyorum.
Özellikle siyah/beyaz tonlamalı olan cami fotoğrafınızı çok güzel buldum, sanıyorum Adana Sabancı Cami.

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Mart, 2013, 21:28:10 »
Burası Antakya. :)

Film banyosu gayet güzel olmuş. Anladığım kadarı ilk yada ilklerden. :) Elinize sağlık.
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı RauLgs21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Mart, 2013, 23:48:14 »
Burası Antakya. :)

Film banyosu gayet güzel olmuş. Anladığım kadarı ilk yada ilklerden. :) Elinize sağlık.
evett  antakya:) ama güzel olmuş değil mi? :) bu 3. oluyor hocam :)
« Son Düzenleme: 13 Mart, 2013, 23:51:27 Gönderen: RauLgs21 »

Çevrimdışı RauLgs21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Mart, 2013, 23:51:49 »
Tebrik ederim, gerçek bir emek ve başarı bence. Vedi bey kadar işin tekniği konusunda değerlendirme yapmam mümkün değil fakat bu dijital çağda filmli makine kullanıp banyosunu da kendinizin yapması ve üstüne de böyle başarılı bulduğum fotoğrafların çıkması övgüye değer. Her bir fotoğrafınızı özenerek izledim, tekrar tebrik ediyorum.
Özellikle siyah/beyaz tonlamalı olan cami fotoğrafınızı çok güzel buldum, sanıyorum Adana Sabancı Cami.
sağolun teşekkür ederim. kendimi elimden geldiğince geliştirmeye çalışıyorum. umarım daha iyi olur :)

İlk Siyah/Beyaz Film Banyom ve Çıkan Fotoğraflar :)

Başlatan RauLgs21

Yanıt: 16
Gösterim: 9065
Son İleti 27 Nisan, 2016, 10:10:39
Gönderen: vedib
Siyah/Beyaz Film Yeni Fotoğraflar :)

Başlatan RauLgs21

Yanıt: 3
Gösterim: 3399
Son İleti 26 Kasım, 2012, 22:02:28
Gönderen: RauLgs21