Gönderen Konu: ÖĞRENCİ ARKADAŞLARA  (Okunma sayısı 2918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
ÖĞRENCİ ARKADAŞLARA
« : 22 Nisan, 2013, 17:20:26 »
4 temmuz 31 temmuz arasında  avusturya seyahatine çıkacağımdan.eğer bu tarihlerde ebay üzerinden alışveriş ederseniz.vereceğim adrese göndertmeniz kaydıyla fotoğraf malzemelerinizi  ücretsiz olarak TR ye getirebilirim.yada normal olarak almamı istediğiniz ve getirmemi istediğiniz lens vs. varsa da ö.m. atın yine ücretsiz olarak TR ye getirmeye çalışırım.tek şart çok büyük malzeme olmaması yani valiz yada el çantasında taşınabilmesi.ihtiyacı olanlar şimdiden parasını biriktirsin derim.saygılarımla.
« Son Düzenleme: 22 Nisan, 2013, 17:58:31 Gönderen: haldun31 »
Allah ne verdiyse:)

Çevrimdışı JoRDaN

• Üye
  • Hikmet SiR
    • Profili Görüntüle
    • Hikmet Sir Photography
Ynt: ÖĞRENCİ ARKADAŞLARA
« Yanıtla #1 : 23 Nisan, 2013, 07:43:13 »
Öğretmenim benim ya. :) Abi inan çok incesin. Okudum çok hoşuma gitti. Umarım iyi niyeti suistimal eden kimse olmaz. :) Selamlar, Haldun abi. Yolun Amerikaya düşerse o tarihler arasında Türkiye'de buluşamadık buralarda buluşalım beklerim. :)
« Son Düzenleme: 23 Nisan, 2013, 15:20:35 Gönderen: JoRDaN »
Nikon D750
Nikon 24mm‑70mm ‑ F/2.8
Nikon 50mm - F/ 1.4
Nikon 70-200mm VR II - F/2.8

www.hikmetsir.com
Instagram: @hikmetsir

Çevrimdışı itasdemir

• Üye
  • pentax kardeşliği
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Nisan, 2013, 11:36:23 »
harika bir imkan teşekkürler haldun bey

Çevrimdışı exyuksel

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Nisan, 2013, 15:31:33 »
Merhaba
Bu teklifin kapsama alanını biraz genişletsek diyorum.Öğretmenleride dahil etseniz hiç fena olmaz.

Çevrimdışı itasdemir

• Üye
  • pentax kardeşliği
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Nisan, 2013, 15:38:47 »
Merhaba
Bu teklifin kapsama alanını biraz genişletsek diyorum.Öğretmenleride dahil etseniz hiç fena olmaz.
hatta biraz daha genişletip tüm pentaxseverler olarak tamamlasak hiç fena olmaz :)

Çevrimdışı exyuksel

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Nisan, 2013, 15:49:52 »
 :)

Çevrimdışı yLdRy

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Nisan, 2013, 19:32:41 »
Öğrenci çok geniş bir kavram olmuş, bence isteyen herkes kendini bu kavramın içinde tanımlayabilir  ::) Misal ben de fotoğraf öğrencisiyim 8) Bir an "Hayat okulunda okuyorum" diyesim geldi, zor engelledim kendimi  ;D

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Nisan, 2013, 21:32:58 »
  öğrenci dememin sebebi gençlere destek olmak:) bir kaç ülke seyahatim olacak ama esas durak avusturya.onun için ebaydan alışverişler o adrese gönderilebilir.bugünlerde alıp temmuz sonuna kadar beklerim diyen olursada özelden yazsın adresi göndereyim.hani şimdi bir fırsat buldum alayım diyebilrisiniz diye.k.i.b. hikmet kardeşim.sen ne kadar ordasın bilmiyorumda niyette seneye o tarafa seyahat gözüküyor.ama sen gelmiş olursun :)
Allah ne verdiyse:)

Çevrimdışı JoRDaN

• Üye
  • Hikmet SiR
    • Profili Görüntüle
    • Hikmet Sir Photography
« Yanıtla #8 : 24 Nisan, 2013, 07:45:02 »
  öğrenci dememin sebebi gençlere destek olmak:) bir kaç ülke seyahatim olacak ama esas durak avusturya.onun için ebaydan alışverişler o adrese gönderilebilir.bugünlerde alıp temmuz sonuna kadar beklerim diyen olursada özelden yazsın adresi göndereyim.hani şimdi bir fırsat buldum alayım diyebilrisiniz diye.k.i.b. hikmet kardeşim.sen ne kadar ordasın bilmiyorumda niyette seneye o tarafa seyahat gözüküyor.ama sen gelmiş olursun :)

Hiç belli olmaz abi benim durum kaladabilirim seneye kadar, haberleşiriz mutlaka. :)
Nikon D750
Nikon 24mm‑70mm ‑ F/2.8
Nikon 50mm - F/ 1.4
Nikon 70-200mm VR II - F/2.8

www.hikmetsir.com
Instagram: @hikmetsir