Gönderen Konu: Ankara da Pentax satıcısı.  (Okunma sayısı 6645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selm

• Üye
  • Fotoğraf meraklısı,pentax aşığı
    • Profili Görüntüle
Ankara da Pentax satıcısı.
« : 02 Kasım, 2013, 19:39:11 »
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız ben bugün Uğur Foto ile konuştum onlarda pentax makineleri incelemiş ve beğenmişler bana sorduklarında bizim forumu önerdim ve artık lens satışları olacağını söylediler hatta kısa bir süre sonra foruma profil açacaklarını söylediler ve arkadaşlar artık Ankara'da da Pentax satıcısı bulunuyor. :)
Pentax Sevgisi // Nikon D7000

http://500px.com/Selm

Çevrimdışı ucam1

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ankara da Pentax satıcısı.
« Yanıtla #1 : 02 Kasım, 2013, 19:49:12 »
Eskişehir'li biri olarak sevindim hocam

Çevrimdışı aghytn

« Yanıtla #2 : 02 Kasım, 2013, 23:24:14 »
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız ben bugün Uğur Foto ile konuştum onlarda pentax makineleri incelemiş ve beğenmişler bana sorduklarında bizim forumu önerdim ve artık lens satışları olacağını söylediler hatta kısa bir süre sonra foruma profil açacaklarını söylediler ve arkadaşlar artık Ankara'da da Pentax satıcısı bulunuyor. :)

sevindirici güzel biş haber.insallah fiyatlarıda güzel olurda ayagımız alısır 8)
Sony A7ıı
Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 Za Oss
Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA
Sirui T-1005X Tripod ve G-10KX Ball Head
ThinkTank Urban Approach 5 Shoulder Bag
Gopro HERO4 Silver Edition
+EbiK GıBıK

Çevrimdışı zaferguler

• Üye
  • Elde Var Ben
« Yanıtla #3 : 03 Kasım, 2013, 00:54:12 »
iyi olur valla. belki ikinci el alım satım işinede bakarlar. Ara sıra gidip görebileceğimiz bir yer olmuş olur. Sevindim.

Çevrimdışı Selm

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Kasım, 2013, 10:07:06 »
Bana dedikleri bir kaç gövdeyi incelemişler ve beğenmişler özellikle akıllarında Q10 kalmış çok küçük hoş dediler ve artık bizde Pentax ile anlaşma yapacağız dediler.

Çevrimdışı fatihtekin88

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Kasım, 2013, 11:12:23 »
Bana dedikleri bir kaç gövdeyi incelemişler ve beğenmişler özellikle akıllarında Q10 kalmış çok küçük hoş dediler ve artık bizde Pentax ile anlaşma yapacağız dediler.

Uğur foto'nun dükkanından içeri girip Pentax ürün sorduğumda aldığım cevaplar geldi aklıma bian... "Pentax'ın piyasası yok canım yaa... Satmıyoruz o yüzden..." İsmini bilmiyorum hızlı konuşan, gözlüklü yaşlıca da bi amcaydı... Hatta şuan beğendikleri cihazı ilk çıktığında gidip sormuştum spot getirme imkanı var mı diye... Bana "Pentax aynasız da mı çıkarmış" dediler alaycı bi ifadeyle... Bu gün gibi gözümün önünde :D :D

Bu gelişme sevindirici aslında... En azından Nikon-Canon tekeli kırılacaktır... Fiyatlar makul saviyelere pek inmez sanmıyorum ama o eğilime girmesi bizim elimizde... Hayırlısı olsun inşallah...
İnstagram:  fatihtekin88

Pentax Sevgisi // 2x Lubitel 2 // Nikon d600 + BG // Nikon 24-85G VR // Nikon 50mm 1.8d // Nikon SB-900 // Slik f630 // 64-32 gb hafıza kartları

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Kasım, 2013, 12:21:50 »
fatih bey sanırım tripod fotoyu geçinceki fotoğrafçı dükkanını kastediyorsunuz.bende gitimiştim tripod sormak için.uğur foto o amcanın oğlu ve oğlu vefat etmiş ve kendi devam ettiriyor diye aklımda kalmış.yanılıyorsam kusura bakmayın.yalnız tripod almak için sorulan tüm sorulara güleryüzle cevap vermişti.pentax meselesi ise bize her dükkanda yapılan muamele.korkarım yeni nesil fotoğrafçılara girsek o markayı duymadık diyecekler.  :) şaka bir yana eldeki ekipmanlarla bile hakkını veremiyoruz pentaxın.ama dileğimiz çok ürün değilde alınabilir fiyatlarda çok ürün çıkarmaları :)
Allah ne verdiyse:)

Çevrimdışı fatihtekin88

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Kasım, 2013, 15:45:28 »
fatih bey sanırım tripod fotoyu geçinceki fotoğrafçı dükkanını kastediyorsunuz.bende gitimiştim tripod sormak için.uğur foto o amcanın oğlu ve oğlu vefat etmiş ve kendi devam ettiriyor diye aklımda kalmış.yanılıyorsam kusura bakmayın.yalnız tripod almak için sorulan tüm sorulara güleryüzle cevap vermişti.pentax meselesi ise bize her dükkanda yapılan muamele.korkarım yeni nesil fotoğrafçılara girsek o markayı duymadık diyecekler.  :) şaka bir yana eldeki ekipmanlarla bile hakkını veremiyoruz pentaxın.ama dileğimiz çok ürün değilde alınabilir fiyatlarda çok ürün çıkarmaları :)

Amcanın müşteriye yaklaşımına tam not orasına diyecek lafım yok... İyi bir esnaflar... Yanlış anlaşılmasın söylediklerim...

Benim dert yandığım şey biraz önce sizin de söylediğiniz esnafın Pentax markasına yaklaşımı... Yavaş yavaş onlar da anlıyorlar durumu... O yüzden yukarıda gülme efektiyle yazdım...

Kişilere ve kurumlara sitem yok, aslaaaaaa =)))) Yanlış anlaşıldıysa düzeltmek isterim...

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnstagram:  fatihtekin88

Pentax Sevgisi // 2x Lubitel 2 // Nikon d600 + BG // Nikon 24-85G VR // Nikon 50mm 1.8d // Nikon SB-900 // Slik f630 // 64-32 gb hafıza kartları

Çevrimdışı ugurfoto

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • UĞURFOTO Pentax Ankara Yetkili Bayisi
« Yanıtla #8 : 05 Kasım, 2013, 18:43:34 »
Merhaba arkadaşlar, pentax ailesine UĞURFOTO olarak katılmış bulunmaktayız. Bundan önce pentax satmamamızın nedeni, hiç bir aksesuarının, objektifinin bulunamıyor ve bizimde müşterilerimize mahçup olmamızdı. Bu eksiklikleri düzelttiklerini ve bizimle çalışma isteklerini ilettiler, bizde kabul ettik. Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Saygılarımızla.

Not: Şu an sitemizde güncelleme yapılmaktadır. Pentax Türkiye Mümessilinden tam stok listesi gönderilince ürün ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sorularınız olursa telefon ve özel mesajla bildirebilirsiniz.

« Son Düzenleme: 05 Kasım, 2013, 18:55:23 Gönderen: ugurfoto »
Pentax Ankara Yetkili Bayisi - UĞURFOTO - Yusuf KAYA

Çevrimdışı zaferguler

• Üye
  • Elde Var Ben
« Yanıtla #9 : 05 Kasım, 2013, 18:59:41 »
Merhaba arkadaşlar, pentax ailesine UĞURFOTO olarak katılmış bulunmaktayız. Bundan önce pentax satmamızın nedeni, hiç bir aksesuarının, objektifinin bulunamıyor ve bizimde müşterilerimize mahçup olmamızdı. Bu eksiklikleri düzelttiklerini ve bizimle çalışma isteklerini ilettiler, bizde kabul ettik. Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Saygılarımızla.

Not: Şu an sitemizde güncelleme yapılmaktadır. Pentax Türkiye Mümessilinden tam stok listesi gönderilince ürün ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sorularınız olursa telefon ve özel mesajla bildirebilirsiniz.

Hayırlı uğurlu olsun.

Çevrimdışı aghytn

« Yanıtla #10 : 05 Kasım, 2013, 19:01:56 »

Hayırlı uğurlu olsun.
güzel bi haber

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sony A7ıı
Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 Za Oss
Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA
Sirui T-1005X Tripod ve G-10KX Ball Head
ThinkTank Urban Approach 5 Shoulder Bag
Gopro HERO4 Silver Edition
+EbiK GıBıK

Çevrimdışı Selm

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Kasım, 2013, 23:11:39 »
Evet arkadaşlar Uğur Fotoda sitesinde Pentax satışına başlamış bulunmakta.

http://www.ugurfoto.com/kategori/fotograf-makineleri/pentax-dslr.aspx

Çevrimdışı ucam1

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Kasım, 2013, 23:42:24 »
hayde hayırlı olsun

Çevrimdışı ugurfoto

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • UĞURFOTO Pentax Ankara Yetkili Bayisi
« Yanıtla #13 : 10 Aralık, 2013, 17:28:34 »
Merhaba, arkadaşlar. Gecikmeden dolayı özür dileriz. Pentax ürünleri stoklarımıza girmiştir. Mağazamıza gelip inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkde Hızlı Kargo olan ürünler stoklarımızda mevcuttur. Fiyatların tümünde indirim yapılmıştır. Tüm Pentax severleri mağazamıza bekleriz. Saygılarımızla.
http://www.ugurfoto.com/marka/pentax.aspx

Şehit Adem Yavuz Sokak 14/3 Kızılay / ANKARA
« Son Düzenleme: 10 Aralık, 2013, 17:34:32 Gönderen: ugurfoto »
Pentax Ankara Yetkili Bayisi - UĞURFOTO - Yusuf KAYA

Nikon FF vs Pentax DSLR Buyrun Düelloya :)

Başlatan ogeday

Yanıt: 43
Gösterim: 15896
Son İleti 10 Mart, 2014, 00:35:09
Gönderen: xentinus
Mütevazi Pentax Gezisi

Başlatan Desperado

Yanıt: 1
Gösterim: 2324
Son İleti 16 Şubat, 2016, 19:24:31
Gönderen: Baha
11 Ocak Cumartesi "ANKARA" (Uzun pozlama)

Başlatan fatihtekin88

Yanıt: 111
Gösterim: 31225
Son İleti 17 Ocak, 2014, 13:15:30
Gönderen: healtyhead
Ankara'daki PentaxSeverler Olarak Bir Tanışma ve Söyleşi Toplantısı Talep Ediyor

Başlatan zaferguler

Yanıt: 168
Gösterim: 45419
Son İleti 08 Ocak, 2014, 00:13:32
Gönderen: eminakca
Ankara ekibi olarak fotoğraf gezisi düzenlemeye ne dersiniz?

Başlatan zaferguler

Yanıt: 37
Gösterim: 17277
Son İleti 10 Ocak, 2014, 15:54:12
Gönderen: itasdemir