Gönderen Konu: Ankara Grubu Olarak  (Okunma sayısı 27519 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selm

• Üye
  • Fotoğraf meraklısı,pentax aşığı
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ankara Grubu Olarak
« Yanıtla #30 : 05 Kasım, 2013, 22:35:46 »
Benim geliyorum deme hakkım yok zaten ben başlattım gelicem :D Hamam önü -Gençlik parkı- Kale Bencede Ankara da gidilecek tek mantıklı yerlerden Pazar günü kaçta buluşcaz peki?
Pentax Sevgisi // Nikon D7000

http://500px.com/Selm

Çevrimdışı Anemon3

• Üye
  • Pentax
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 05 Kasım, 2013, 22:37:34 »
Benim geliyorum deme hakkım yok zaten ben başlattım gelicem :D Hamam önü -Gençlik parkı- Kale Bencede Ankara da gidilecek tek mantıklı yerlerden Pazar günü kaçta buluşcaz peki?

Mekanda belli artık, saatide belirledikmi süper olcak evet :)
Ufukta K-5iiS

Pentax K-5
Tamron 28-75mm F2.8 AF XR Di LD Macro SP
Pentax-M SMC 50mm F1.7

Canon AE-1 - Canon FD 50mm F1.8 - Vision 75-200 MC Macro F4.5

Çevrimdışı Selm

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 06 Kasım, 2013, 09:29:47 »
Evet arkadaşlar 4 gün kaldı buluşma için saat önerisi alalım

Gezi Yeri: Hamam Önü-Kale-Gençlik Parkı
Gezi Saati: Belirlenmedi
Katılım Koşulu:Elinizde Pet Şişe Olsun Yeter :)

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 06 Kasım, 2013, 15:24:43 »
Sıhhiye metro çıkışı, saat 13.15 (park tarafında ki çıkış) sanırım gayet makul. :)

Katılım koşulu da mantıklı: "Pet şişe" :))

Umarım boyun askılarını da bitirmiş oluruz bu haftasonu. İlk takan Ankara ekibi olur ehehe. :)) :))

Listeye devam:

1- bFeeL (Baha)
2- edmklnc (erdem)
3- anemon3 (emre)
4- Selm
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 06 Kasım, 2013, 20:33:12 »
bahacığım  mantıcıya selam söyle :)bizim yedigöller işini yalan ettinya ne diyeyim sana :)
Allah ne verdiyse:)

Çevrimdışı itasdemir

• Üye
  • pentax kardeşliği
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 06 Kasım, 2013, 21:00:08 »
bahacığım  mantıcıya selam söyle :)bizim yedigöller işini yalan ettinya ne diyeyim sana :)
+1
vallahi yalan oldu, neyseki konyadan bu hafta sonu kurs arkadaşları olarak bir gezi planlandı, müsait olursam bu hafta sonu cumartesi yedigöllerdeyim, belki pazar günü ankara da iner şu ankara grubuna takılırım, tabi yorgunluktan beni taşıyabilirlerse

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 06 Kasım, 2013, 21:39:44 »
ibrahim bey bu haftadan sonra yedigöller zaten ancak 4x4 lerle gidilir hal alır.yagmur yağdımı biti.yolları çok ama çok bozuktur.iyi eğlenceler. :)gezi planınız belli ise tarif ve diğer şeylerde yardımcı olayım bari :)
« Son Düzenleme: 06 Kasım, 2013, 21:40:57 Gönderen: haldun31 »

Çevrimdışı itasdemir

• Üye
  • pentax kardeşliği
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 06 Kasım, 2013, 21:58:11 »
ibrahim bey bu haftadan sonra yedigöller zaten ancak 4x4 lerle gidilir hal alır.yagmur yağdımı biti.yolları çok ama çok bozuktur.iyi eğlenceler. :)gezi planınız belli ise tarif ve diğer şeylerde yardımcı olayım bari :)
haldun hocam gezi planı şöyle cuma gecesi konyadan hareket sabah erkenden yedigöllerdeyiz, cumartesi gün boyu çekim, aynı gece geri dönüş sabahı biliyorsunuz 10 kasım törenleri var, katılacakların bir çoğu öğretmen olunca mecburen törenlerde olmaları gerekiyor, sizin anlayacağınız sadece cumartesi gündüz ordayız, ben belki ankarada inerim, şu ankaralılara takılayım bakayım ne yapıyorlar

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 06 Kasım, 2013, 22:22:15 »
ibrahim bey 3 yol var siz ankara üzerinden geleceğiniz için mengenden girin.ana yoldan ayrılınca 3 km sonra çok hoş küçük bir kır moteli var.hindiba diye .kahvaltı edebilirsiniz.http://www.hindibapansiyon.com.tr/   .yola devam edin ama çok güzel yerler göreceksiniz ,çok oyalanmayın.yedigöllerde tesis falan yoktur herşeyinizi getirin. gelince kamp yapanları görünce birgün kamp yapmak lazım buralarda hayaline dalın :)mutlaka seyir terasına çıkın.yüksekten ama oldukça yüksekten manzara seyredersiniz.uzun pozlama için tripod getirin ama o kadar çok insan olacakki her karede birileri çıkacak onun için gölleri değil dış kısımdaki derelere yürüyün.pisagor agacını görün.yeditane göl yok fazla hayale kapılmayın.ama çok güzel yer olduğunu bilin.ve en güzeli balık var :)tutabilirsiniz.oltanız varsa getirin.serin ötesidir tedbirli olun.insandan çok fotoğraf makinesi görünce  bir müddet orda çekilmedik kare kalmamıştır duygusuna kapılacaksınız şoku atlatın herkesin görmediği yerlere gidin.kaybolmassınız ve vahşi hayvan yoktur merak etmeyin.mangal dumanını doğal sisi efekti olarak kullanıldığını burda görüp deneyebilirsiniz.şaka bir yana çok güzel bir gün geçirip ankaraya dönüncede baha sizi kalede önce mantıcıya sonrada saklı teras diye bir yere götürecek adama selam söyleyin artık akraba olduk :)iyi eğlenceler

Çevrimdışı itasdemir

• Üye
  • pentax kardeşliği
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 06 Kasım, 2013, 22:37:57 »
ibrahim bey 3 yol var siz ankara üzerinden geleceğiniz için mengenden girin.ana yoldan ayrılınca 3 km sonra çok hoş küçük bir kır moteli var.hindiba diye .kahvaltı edebilirsiniz.http://www.hindibapansiyon.com.tr/   .yola devam edin ama çok güzel yerler göreceksiniz ,çok oyalanmayın.yedigöllerde tesis falan yoktur herşeyinizi getirin. gelince kamp yapanları görünce birgün kamp yapmak lazım buralarda hayaline dalın :)mutlaka seyir terasına çıkın.yüksekten ama oldukça yüksekten manzara seyredersiniz.uzun pozlama için tripod getirin ama o kadar çok insan olacakki her karede birileri çıkacak onun için gölleri değil dış kısımdaki derelere yürüyün.pisagor agacını görün.yeditane göl yok fazla hayale kapılmayın.ama çok güzel yer olduğunu bilin.ve en güzeli balık var :)tutabilirsiniz.oltanız varsa getirin.serin ötesidir tedbirli olun.insandan çok fotoğraf makinesi görünce  bir müddet orda çekilmedik kare kalmamıştır duygusuna kapılacaksınız şoku atlatın herkesin görmediği yerlere gidin.kaybolmassınız ve vahşi hayvan yoktur merak etmeyin.mangal dumanını doğal sisi efekti olarak kullanıldığını burda görüp deneyebilirsiniz.şaka bir yana çok güzel bir gün geçirip ankaraya dönüncede baha sizi kalede önce mantıcıya sonrada saklı teras diye bir yere götürecek adama selam söyleyin artık akraba olduk :)iyi eğlenceler
haldun bey, ağzımın suyunu akıttın valla. yanımızda daha önceden oralara gitmiş kurs hocamız da olacak ama ben sizden aldığım tüyoları mutlaka yeri geldikçe satarım artık. buralarda bir pisagor ağacı olacaktı :)) tam anımsayamadım :))

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 06 Kasım, 2013, 22:52:20 »
seyir terasını boş geçmeyin sakın.birde mengene dönmek için yeniçagadan çıkacaksınız. yeniçaga otobanının kenarında yeniçaga kuş cenneti var.kuş popülasyono manyas kadardır ama mevsim geçti bilin diye söyledim.aynı yerde akbabalar ve şah kartalı her zaman vardır.durabilseniz elektirik direklerinde ve yol kenarında onlarca göreceksiniz.kolay gelsin şimdiden

Çevrimdışı Selm

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 07 Kasım, 2013, 10:06:36 »
Sıhhiye metro çıkışı, saat 13.15 (park tarafında ki çıkış) sanırım gayet makul. :)

Katılım koşulu da mantıklı: "Pet şişe" :))

Umarım boyun askılarını da bitirmiş oluruz bu haftasonu. İlk takan Ankara ekibi olur ehehe. :)) :))

Listeye devam:

1- bFeeL (Baha)
2- edmklnc (erdem)
3- anemon3 (emre)
4- Selm

Evet arkadşlar katılımlarınızı bekliyoruz.

Çevrimdışı zaferguler

• Üye
  • Elde Var Ben
« Yanıtla #42 : 07 Kasım, 2013, 11:17:20 »
fotoğraaf çekme işini gündüze sohbet işini akşama yaparsanız beşten sonra iş çıkışı bende katılmak isterim.

Çevrimdışı Anemon3

• Üye
  • Pentax
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 07 Kasım, 2013, 11:24:14 »
Hocam zaten fazla foto çekeceğimizi sanmıyorum :) ama akşama kadar sağlam bi muhabbet bizi bekliyor. :)

Xperia L cihazımdan Tapatalk2 ile gönderildi

Ufukta K-5iiS

Pentax K-5
Tamron 28-75mm F2.8 AF XR Di LD Macro SP
Pentax-M SMC 50mm F1.7

Canon AE-1 - Canon FD 50mm F1.8 - Vision 75-200 MC Macro F4.5

Çevrimdışı zaferguler

• Üye
  • Elde Var Ben
« Yanıtla #44 : 07 Kasım, 2013, 11:41:50 »
Hocam zaten fazla foto çekeceğimizi sanmıyorum :) ama akşama kadar sağlam bi muhabbet bizi bekliyor. :)

Xperia L cihazımdan Tapatalk2 ile gönderildi
bunun farkındayımda olay şu ben akşam beşe kadar işte olacağım. yanınıza gelmem altıyı bulur. ona göre bir.düzenleme yada plan yaparsanız bende katılırım inşALLAH.

11 Ocak Cumartesi "ANKARA" (Uzun pozlama)

Başlatan fatihtekin88

Yanıt: 111
Gösterim: 31226
Son İleti 17 Ocak, 2014, 13:15:30
Gönderen: healtyhead
15 Mayıs 2012 - Red Bull X Fighters Jams Ankara

Başlatan burakbaran

Yanıt: 3
Gösterim: 3097
Son İleti 15 Mayıs, 2012, 01:53:10
Gönderen: Baha
30 Aralık 2012 / Ankara / Yılın Son Buluşması :))

Başlatan Baha

Yanıt: 60
Gösterim: 16812
Son İleti 02 Ocak, 2013, 20:46:07
Gönderen: Baha
23 Ağustos Pazar Günü / Ankara Buluşması

Başlatan Baha

Yanıt: 11
Gösterim: 5135
Son İleti 05 Ağustos, 2015, 11:03:19
Gönderen: aie52
Ankara’nın Müzik Festivali Başlıyor!