Gönderen Konu: Orjinal Pentax Uzaktan Kumanda  (Okunma sayısı 8281 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Orjinal Pentax Uzaktan Kumanda
« Yanıtla #15 : 11 Aralık, 2013, 17:47:31 »
"VefaMetin" ve "fatihtekin88" bir oluşumun içinde yer almaya çalışıyor gibisiniz. Sonsöz söyleme gayretinizi anlamıyorum ve anlamak için çaba göstermeyeceğim. Bana laf yetiştirmeseydiniz konu o kadar uzamayacaktı.
Forum deneyimim gereği bu çabaları esefle karşılıyorum. Kendinize dayanak aramanıza gerek yok... PentaxTurkey'de iyi paylaşımım var diyenlere niye tepki göstermediniz, "Pentaxturkey tarih oldu... Bitti... Gitti... Bunu görmek bu kadar zor olmasa gerek..." deme ihtiyacı hissetmediniz... Şimdi bana ahkam kesiyorsunuz...
Lütfen konu sizi ilgilendirmiyorsa cevap yazmayın... Başkasını körü körüne savunma pozisyonuna girmeyin... Bu konuda görevli olmadığınızı tahmin ediyorum...
« Son Düzenleme: 11 Aralık, 2013, 17:48:51 Gönderen: vedib »

VefaMetin

• Ziyaretçi
Ynt: Orjinal Pentax Uzaktan Kumanda
« Yanıtla #16 : 11 Aralık, 2013, 18:19:44 »
Ben size cevap vermemek için direniyorum, siz ise tahrik etmeye devam ediyorsunuz. Yaşınız gereği size saygısız bir laf etmek istemiyorum ama siz inatla tahriğe devam ediyorsunuz. Bunu yapmayın, duyacaklarınız hoşunuza gitmez.

Yeni oluşummuş, ne oluşumu beyefendi Allah aşkına? Nereden çıkardınız bunu. 1992 yılından beri bilgisayar 1998 yılından beri de internet kullanırım. Aklınıza gelebilecek pek çok forum ve sosyal platformda çok zaman geçirdim. Forum deneyimi ise o bizde de var merak etmeyin. Forum kültürünü de çok iyi bilirim. Benim kimseyle ne doğrudan ne de dolaylı bir bağlantım yok. Daha önce de defalarca söylediğim gibi kimseyi de tanımam, kimse de beni tanımaz. Allah nasip ederse ilerde inşallah tanışırız, görüşürüz. Son söz söyleme gibi bir niyetim falan da yok. Kendimi savunmak zorunda bırakılmadığım müddetçe de size cevap vermeyeceğimi belirtmiştim ama ben susmaya çalıştıkça siz inatla üzerime geliyorsunuz. Size laf yetiştirmeye çalışıyormuşum. Siz kimsiniz de ben size laf yetireceğim. Terbiyesizliğin lüzumu yok.  Size laf yetiştirmek değil olay, bu kadar nefret dolu olmayın artık demekti amacım ama anlatamadım gitti size.

PentaxTurk ile PentaxTurkey sitelerine hemen hemen aynı zamanda üye oldum. Şüpheniz varsa açın bakın tarihlere, tüm database elinizde. İlk mesajımda da Pentax ile tanışmamı anlatmıştım, açın okuyun lütfen. Siz hala PentaxTurkey 'i savunduğumuzu iddia ediyorsunuz. Beyefendi bunu anlamak o kadar da zor değil. Benim tepkim sizin durmadan oraya buraya laf sokuşturma çabanız. Sizin de söylediğiniz gibi bitmiş gitmiş bir oluşum. Daha neyin derdindesiniz anlamıyorum. Bu kadar mı dert oldu bahse konu siteden atılmanız. Eğer öyle ise sizin adınıza çok üzüldüm inanın.

Son olarak ayıptır, insanlara bilip bilmeden haksız ithamlarda bulunmayın ve lütfen beni bir kez daha size cevap vermek zorunda bırakmayın.

Pentax ın Türkiye de ki durumu ve bunu yaratanlar

Başlatan emre06htp

Yanıt: 18
Gösterim: 6783
Son İleti 21 Ağustos, 2014, 14:53:23
Gönderen: gokhans
Pentax'ın Türkiye'de ki Devam Eden Hali

Başlatan Fearomenkor

Yanıt: 4
Gösterim: 2422
Son İleti 17 Aralık, 2015, 14:05:43
Gönderen: Baha