Gönderen Konu: AYNASIZLAR  (Okunma sayısı 23485 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mremre

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: AYNASIZLAR
« Yanıtla #105 : 07 Haziran, 2014, 22:48:42 »
Diğer adıda göksu şelalesi galiba, ama konya ile hiç alakası yok, cennetten bir köşe sanki. köylülerin sattığı kirazlara ne demeli pazarda öyle kiraz satılmıyor, her yer yeyeşil, asma bahçeliri falan, herkesin gidip görmesi gereken bi yer olduğunu düşünüyorum. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi o gün. Arkadaşlarla mezuniyet pikniği babında gitmiştik.

dökülen suyun adı karasu, döküldüğü su ise göksu :) orası bambaşka bir yer evet.. kirazlar da, üzümler de, şeftaliler de çok güzeldir.. :) ben oradayken gelen olursa eğer mutlaka ulaşsın bana :)

VefaMetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #106 : 09 Haziran, 2014, 14:08:09 »
P4230053 by İhtiyar, on Flickr

Olympus pl5 14-42 II

P4230055 by İhtiyar, on Flickr

Sanırım size de Şirin Baba çıkmadı. :)

Çevrimdışı İhtiyar

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 09 Haziran, 2014, 16:16:06 »
Sanırım size de Şirin Baba çıkmadı. :)

hocam sarı kız, benim sarı kıza, huysuz benim oğlana, gargamen de bana çıktı, ben serisini dizdim şirin baba çıksın diye uğraştım ama anladım ki yine pazarlama tuzağı şirin babayı çok az üretmişler galiba elimde aynı şirinlerden 3 er tane olmasına rağmen şirin baba daha hiç çıkmadı bende almaktan vazgeçtim. serisinin fotoğrafını çektim akşam paylaşayım. :)
Pentax K-S1
Pentax DA 40mm 2.8 xs-
Pentax DA 35MM F2.4
Pentax DA WR 18-135MM
Pentax AF200 fg flash
Pentax A 50mm 1,7
Pentax Dal 18-55

VefaMetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #108 : 09 Haziran, 2014, 16:35:37 »
hocam sarı kız, benim sarı kıza, huysuz benim oğlana, gargamen de bana çıktı, ben serisini dizdim şirin baba çıksın diye uğraştım ama anladım ki yine pazarlama tuzağı şirin babayı çok az üretmişler galiba elimde aynı şirinlerden 3 er tane olmasına rağmen şirin baba daha hiç çıkmadı bende almaktan vazgeçtim. serisinin fotoğrafını çektim akşam paylaşayım. :)

Bende de Şirin Babasız 3 takım var. :) İçim dışım sürpriz yumurta oldu yiye yiye, dediğiniz gibi pazarlama taktiği, çok az üretmişler Şirin Baba'yı. Bir zamanlar da Space Jam çıkartmaları biriktirmiştim, farklı farklı bakkallardan aldığım halde çıkmayan karakterler yine de çıkmazdı.

Aynasızlar Kapışıyor ...

Başlatan itasdemir

Yanıt: 14
Gösterim: 6363
Son İleti 07 Ağustos, 2014, 19:27:29
Gönderen: itasdemir