Gönderen Konu: Su geçirmez mont ve bot tavsiyesi  (Okunma sayısı 51996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı polydorion

• Üye
Ynt: Su geçirmez mont ve bot tavsiyesi
« Yanıtla #45 : 30 Ekim, 2014, 11:42:34 »
gleam ben kullaniyorum ayni ayakkabiyi ve cok memnunum.

hatta su gecirip gecirmedigini 10 dk su icinde bekleyerek denedim :) gore tex oldugu için cok hafif nemleniyor fakat kesinlikle su gecmiyor nemlenmeside normal sonucta hava gecebiliyor. :) daha uzun surede dayanim gosterir zaten su ayakkabisi olmadigi icin 10 dk bence yeterliydi.

zaten bu ayakkabi sektorude gariplesti taban vibram ust yapi gorotex adamlar marka basip gecio :)

fiyat olarak bence uygun almissiniz. sonucta sezonunda aliyorsunuz urunu :)

K-3

Çevrimdışı gleam

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 30 Ekim, 2014, 12:19:21 »
Bir kez daha uygun seçim yaptığım teyit edildi.
Teşekkürler.

Çevrimdışı gleam

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 31 Ekim, 2014, 00:02:34 »
Mont'da tamamdır.Bunları paylaşıyorum ki benim gibi istifade eden biri çıkar. :)
http://www.sportcity.com.tr/Donegal-Ici-Cikarilablir-Polarli-Mont,PR-28032.html
Eninde sonunda haldun bey'in söylediğine geldik.Çoraplar ve termal içlik ile beraber bu iş bana toplamda 800 TL'ye patladı. :) :)
Üstelik öyle aman aman üst seviye şeylerde almış değilim.Ama iyi birşeyler almak isteniyorsa kaliteyi ucuza veren yok.  :)
Neticede SAĞLIK OLSUN.

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 31 Ekim, 2014, 15:36:08 »
önce hayırlı olsun diyelim :)lafuma aldığı parayı kuruşuna kadar hakedecek bir monttur.fotoğraf çekmek için doğaya çıkmak gerekiyor.bunun içinde makinemiz wr li ama biz değil diyorduk.bu ürünler bir manada bizide wr li yapıyor.  :) fiyat konusuna gelince sezonda bu kadar oluyor.yurtdışında sezon sonu çok iyi indirimler yakalanıyor.bir yakınıza varsa  aldırın derim.burda dandik markalara verdiğiniz paraya çok daha özel kıyafetler almış olursunuz.neyse tekrardan Allah(c.c.) hayırla giymeyi nasip etsin.saygılarımla
Allah ne verdiyse:)

Çevrimdışı gleam

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 01 Kasım, 2014, 00:09:05 »
önce hayırlı olsun diyelim :)lafuma aldığı parayı kuruşuna kadar hakedecek bir monttur.fotoğraf çekmek için doğaya çıkmak gerekiyor.bunun içinde makinemiz wr li ama biz değil diyorduk.bu ürünler bir manada bizide wr li yapıyor.  :) fiyat konusuna gelince sezonda bu kadar oluyor.yurtdışında sezon sonu çok iyi indirimler yakalanıyor.bir yakınıza varsa  aldırın derim.burda dandik markalara verdiğiniz paraya çok daha özel kıyafetler almış olursunuz.neyse tekrardan Allah(c.c.) hayırla giymeyi nasip etsin.saygılarımla
Çok yardımcı oldunuz.ALLAH C.C. sizden razı olsun.

Çevrimdışı Wakeme

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 11 Kasım, 2014, 11:14:13 »
http://www.decathlon.com.tr/arpenaz-300-3in1-su-gecirmez-erkek-montu-id_8285331.html

arkadaş sanırım seçimini yapmış, ama diğer arkadaşlar için ben şöyle bir mont aldım. Fiyatına göre iyi bir mont bence.

birde aşağıdaki ayakkabıyı bir arkadaşım aldı. fiyatına göre başarılı bir ürün bence.

http://www.decathlon.com.tr/meindl-colorado-su-gecirmez-bot-id_8222198.html#avantages

Umarım konuyu dağıtmamışımdır. Herkese kolay gelsin.

Çevrimdışı muhsinbagdadi

• Üye
  • http://muhsinbagdadioglu.com
« Yanıtla #51 : 13 Kasım, 2014, 00:41:09 »
Mont hakkında pek bilgi sahibi değilim Adidas'ın kar botlarına bakabilirsin. Şahsen kullanıyorum ve bileğime kadar suya battığımda dahi su geçirmediği zamanlara şahit oldum
Pentax K-3

SMC PENTAX-FA 1:2.8 135mm IF  /  SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL  /  HD PENTAX-DA 1:4 15mm ED AL Limited  /  SMC Pentax-FA 50mm f/1.4  /   SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited  /  SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited  /  SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

muhsinbagdadi

1881-193∞

Müzik dinlemek için Hoparlör tavsiyesi

Başlatan gokhanakarsu

Yanıt: 22
Gösterim: 14371
Son İleti 09 Eylül, 2012, 20:57:17
Gönderen: Baha
İngilizce Kursu Tavsiyesi

Başlatan spacebox

Yanıt: 22
Gösterim: 15487