Gönderen Konu: Hangi Banka, Hangi Kredi Kartı?  (Okunma sayısı 2766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daniska

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi Banka, Hangi Kredi Kartı?
« : 23 Aralık, 2014, 10:35:39 »
Merhaba,
Malum hepimiz bankalar ile çalışıyoruz ve hepimiz dönem dönem mağdur oluyoruz. Bankaların olayı bu galiba :)
Bende denizbank ile çalışıyordum fakat geçen gün yine bir yaşadığım mağduriyet sonucu kredi kartımı kapattım, maaş müşterisi olduğum için hesabım kaldı malesef, elimde olsa onu da çekerdim. Şu an yeni bir banka arayışı içindeyim. Neyse gelelim konuya sizler çalıştığınız bankalardan ne gibi sorunlar yaşıyosunuz, hangi konularda iyi çözüm üretip ilgileniyorlar.
Kredi kartı konusunda, özellikle birden fazla kart kullanan arkadaşlarım daha iyi kıyaslama yapabilir, hangisi avantajlıdır, hangisi tüketici dostudur?
Aidatsız kartlar nasıldır?

Çevrimdışı haytaertu

• Üye
  • Ertuğrul Ulusoy
    • Profili Görüntüle
    • 500px
Ynt: Hangi Banka, Hangi Kredi Kartı?
« Yanıtla #1 : 23 Aralık, 2014, 11:34:05 »
Merhaba,
Malum hepimiz bankalar ile çalışıyoruz ve hepimiz dönem dönem mağdur oluyoruz. Bankaların olayı bu galiba :)
Bende denizbank ile çalışıyordum fakat geçen gün yine bir yaşadığım mağduriyet sonucu kredi kartımı kapattım, maaş müşterisi olduğum için hesabım kaldı malesef, elimde olsa onu da çekerdim. Şu an yeni bir banka arayışı içindeyim. Neyse gelelim konuya sizler çalıştığınız bankalardan ne gibi sorunlar yaşıyosunuz, hangi konularda iyi çözüm üretip ilgileniyorlar.
Kredi kartı konusunda, özellikle birden fazla kart kullanan arkadaşlarım daha iyi kıyaslama yapabilir, hangisi avantajlıdır, hangisi tüketici dostudur?
Aidatsız kartlar nasıldır?
Hocam çok rasyonel olacak ama hazır kredi kartından kurtulmuşsun bence öyle devam et :(
Pentax K-5iis + Pentax D-BG4 Battery Grip
SMC Pentax-DA 15mm F4 ED AL Limited
SMC Pentax-DA 35mm F2.8 Limited Macro
SMC Pentax-DA 70mm F2.4 Limited
Metz Mecablitz 50 AF-1
Vanguard,Digipod,Varta vs.

Çevrimdışı enis.acar

• Üye
  • Sokak hayvanlarını aç bırakmayın!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Aralık, 2014, 12:03:20 »
10 yıldır is bankasi maximum kart kullaniyorum. Genel anlamda bir sorun yasamadim. Otomatik odemelerim var aidat falan kesmiyorlar. Ama banka bunlar, babalarini bile tanimazlar :)

Çevrimdışı rsimsek

• Üye
  • Pentax aşkına !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Aralık, 2014, 13:35:30 »
10 yıldır is bankasi maximum kart kullaniyorum. Genel anlamda bir sorun yasamadim. Otomatik odemelerim var aidat falan kesmiyorlar. Ama banka bunlar, babalarini bile tanimazlar :)
Bende de aynı durum, yirmi küsür senedir maaş hesabı var.  Bir ara ilk çıktığında aidat almaya kalktılar fakat yapılan anlaşma ile sonraları almadılar. Zaten bir kaç senedir promasyon mevzuatına göre kurumlar anlaşma yapıyor. Havale EFT ücreti de almıyorlar. Bir çok banka en az iki otomatik fatura ödemesi varsa kredi kartı ücreti ve hesap işletim ücreti almıyor. Benim de tüm ödemelerim aynı banka üzerinde. Fakat işin gerçeği para köfte dengesi!
Ekipman: Pentax K-5IIs + Pentax DA 18-135mm WR + Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF]
Amatörler "ekipmanları" için, profesyoneller "para" için, ustalar ise "ışık" için endişe eder!

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Aralık, 2014, 13:44:49 »

Ben de 7 yıldır İşBankası müşterisiyim. Kredi ve limit noktalarında dikkatliler. Finansbank ile de 4 yıl çalıştım. Gene problem yaşamadım sayılır ama büyük banka küçük banka fark ediyor.

İşBankası güvenilir. Ama başlıkta belirtildiği gibi. Sonuçta banka bunlar. :) :)
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı daniska

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Aralık, 2014, 13:56:54 »
Teşekkür ederim cevaplar için, herkes tecrübesini yazarsa iyi olur.
bugün sabah durumu şikayetvar sitesine yazdım. az önce cevap geldi, talebiniz olumlu sonuçlanmıştır diye. demekki çözüme giden yolda da hatalar yapmışım :) kartımı kapattım ama artık en azından ücretini kurtardık galiba.

Organizatör olsaydınız hangi Sektörde Fuar Açardınız ?

Başlatan JoRDaN

Yanıt: 6
Gösterim: 9807
Son İleti 22 Aralık, 2011, 18:06:30
Gönderen: healtyhead
pc miz icin hangi ekran olmali

Başlatan ercan69

Yanıt: 23
Gösterim: 8372
Son İleti 13 Ekim, 2012, 20:44:23
Gönderen: Baha
Hangi Tablet?