Gönderen Konu: Her türlü eleştiriye açığım  (Okunma sayısı 40553 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ysf044

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Her türlü eleştiriye açığım
« Yanıtla #135 : 03 Eylül, 2015, 19:46:07 »
Tek tek flickr üzerinden kapatmak uzun sürüyor daha cirkin görüntü olmasın gözükmeyen link dolacak konu

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Her türlü eleştiriye açığım
« Yanıtla #136 : 03 Eylül, 2015, 23:02:06 »
...sizsiniz boynunda fotoraf makinasıyla gezen eşşek fotoğrafçılar benzetmesini yapanda sizsiniz...

Yusuf bey bu söylediğiniz örneği bizzat kendim saygı duyduğum bir büyüyümden alıntı yaparak yazdım. vedib adlı üyeye siz demişsiniz de siz içinde sadece ben varım. :) Bu hoş bir duşmanlık değil. Dönem dönem biliyorsunuz ki ortam huzuru için buranın PentaxTürk olduğunu unutanları tasfiye ediyoruz. Ne yazık ki siz de 120 gün aramızda değilsiniz artık. Düşmanca tavrınızı değiştirmemeniz durumunda hesabınız kapatılacaktır. Mesaj silme üyelik silme gibi olasılıklarımız ne yazık ki güvenlik sebebiyle site politikamızca mümkün görülmemektedir. Hesabınızda "e-posta almak istemiyorum" seçeneğini seçerseniz zaten sitemiz size kendisini hatırlatmayacaktır. Teşekkürler.

Not: Kaldı ki o alıntıda bulunan mesaj benim yazdığım mesaj değildir. Kelimeler değiştirilerek Yusuf bey tarafından yazılmıştır. Böylelikle ortaya çıkan niyette değişmiş oluyor. Yukarıda okunan mesajda ki benzetme yapılmamıştır.
« Son Düzenleme: 03 Eylül, 2015, 23:05:59 Gönderen: Baha »
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.