Gönderen Konu: K-3 II Dedikodusu  (Okunma sayısı 2979 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı excil

• Üye
  • Piscem natara doces
K-3 II Dedikodusu
« : 16 Nisan, 2015, 21:47:23 »
Pentaxforums  FF öncesi K3 II'nin gelmesi muhtemel diye bir duyum yayınlamış.
http://www.pentaxforums.com/articles/pentax-news-rumors/pentax-k-3-ii-coming-in-late-april.html
PentaxTürk Kemer :) K-3 Pentax { 40mm DA l 70mm DA Limited  l DA 10-17mm Fisheye l M 50mm 1.7 } Sigma { 105mm Macro } l   BK-777C Ball Head Tripod  Metz 48 AF-1

https://www.flickr.com/photos/117217262@N02/
http://500px.com/gkok2012

[email protected]

Çevrimdışı ucam1

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: K-3 II Dedikodusu
« Yanıtla #1 : 16 Nisan, 2015, 22:41:28 »
daha k3 e ısınamadım bile biraz eskiseydi bari  ::)

Çevrimdışı ysf044

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Nisan, 2015, 22:46:24 »
Çıkarmak zorunda şuan canon 7d mark 2 ile nikon d7200 ortalığı kasıp kavuruyor özellikle nikon d7200 her yerde en iyi dereceleri alıyor o yüzden k3 mark 2 nin çıkması lazım

Çevrimdışı selman

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Nisan, 2015, 22:59:32 »
Şeyh değil mürit uçurur hesabı D7200 ortalığı mı kasıp kavuruyor yoksa yenisi çıkmışsa vardır bir hikmeti diyen kullanıcılar mı bilemedim açıkçası. Nikondan gidersek önceki serilerinden pek bir farkı yok,Pentax karşılaştırması yaparsak da K-3 bana sorarsanız daha üstün bir makine ama hadi pata pat diyelim. K3-II işte bu curcunaya ayak uydurmak için çıkacak anlaşılan,bari pil ömrü konusunu düzeltip çözünürlüğü de biraz düşürseler de bari terfi edecek bir makineye dönüşse yoksa K5IIs ile devam  :)
instagram,flickr,500px @turkiye2turkiye

Çevrimdışı ysf044

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Nisan, 2015, 23:18:17 »
Şeyh değil mürit uçurur hesabı D7200 ortalığı mı kasıp kavuruyor yoksa yenisi çıkmışsa vardır bir hikmeti diyen kullanıcılar mı bilemedim açıkçası. Nikondan gidersek önceki serilerinden pek bir farkı yok,Pentax karşılaştırması yaparsak da K-3 bana sorarsanız daha üstün bir makine ama hadi pata pat diyelim. K3-II işte bu curcunaya ayak uydurmak için çıkacak anlaşılan,bari pil ömrü konusunu düzeltip çözünürlüğü de biraz düşürseler de bari terfi edecek bir makineye dönüşse yoksa K5IIs ile devam  :)

Şuan türkiyede kullanan yok d7200 ü ama yurt dışı kullanıcılarından hep beğeni topluyor üstün batarya performansı k3 e göre 2 katı, NFC wifi özelliği, yüksek iso başarısı, imaj kalitesindeki kaliteli detayı hep olumlu hızlı otofocusu ne diyelim artık kendimiz daha kullanmadığımız için ellerin yalancısı oluyoruz d7100 kendini nasıl piyasaya kabul etirdiyse d7200 de öyle olacak. K3 her ne kadar iyi bir gövde olsada rakiplerinden bazı eksikleri var en büyük farkı SR sistemiydi onunda üstünü 5 eksenlisi çıktı o yüzden iyi batarya ömrü olan NFC wifi özelliği olan 5 eksenli sarsıntı azaltma sistemi olan bir k3ıı e ihtiyaç var bence