Gönderen Konu: Pentax k-3 türkçe menü yükleme nasıl yapılr  (Okunma sayısı 3247 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cengiz21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Pentax k-3 türkçe menü yükleme nasıl yapılr
« : 06 Haziran, 2015, 15:43:31 »
Arkadaşlar yeni pentax k-3 aldım türkçe menü nasıl yüklenir bilen varmı acaba sorma istedim

Çevrimdışı genar

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pentax k-3 türkçe menü yükleme nasıl yapılr
« Yanıtla #1 : 07 Haziran, 2015, 14:55:22 »
merhaba, makineniz güle güle kullanın, bende geçen hafta k3 aldım ancak içinde dil seçeneklerinde türkçe vardı. hatta makine açıldığı gibi önce dil seçimi yaptırıp geri kalan ayarları yaptırdı. kaldı ki amerkadan geldi benimki. ayarlardan dil seçeneklerine baktınız mı ?

Çevrimdışı cengiz21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Haziran, 2015, 15:30:21 »
merhaba, makineniz güle güle kullanın, bende geçen hafta k3 aldım ancak içinde dil seçeneklerinde türkçe vardı. hatta makine açıldığı gibi önce dil seçimi yaptırıp geri kalan ayarları yaptırdı. kaldı ki amerkadan geldi benimki. ayarlardan dil seçeneklerine baktınız mı ?
baktım evet yok çince ve türkçe sadece

Çevrimdışı cengiz21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Haziran, 2015, 15:31:24 »
baktım evet yok çince ve türkçe sadece
Ayrıca telşekkür ederim. Sizde güle güle kullanın hayırlı olsun

Çevrimdışı rsimsek

• Üye
  • Pentax aşkına !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Haziran, 2015, 21:11:19 »
Öncelikle eğer indirmediyseniz okumak için buna; http://www.pentaxturk.com/forum/index.php/topic,4043.0.html

Sonrasında da buradaki 1.21 sürüm nolu yazılıma ihtiyacınız var; http://www.pentaxturk.com/forum/index.php/topic,4016.0.html

Modele uygun yazılımın son sürümünü indirip buradaki yönergeye göre (şu anki k3_v121.zip) dosyası içerisinden çıkartacağınız fwdc220b.bin adlı dosyayı makineniz kapalı iken çıkarttığınız SD kartınızın en üst (kök) dizinine kopyalayıp, daha sonra sd kartı gövdeye takıp, makineyi açarken menü tuşuna basılı tutmalısınız. Cihaz hangi sürümden hangi sürüme güncelleme yaptığınızı bilgisini gösterip, start a gelip OK tuşuna basmanızı isteyecektir. Bu işlemi dolu bir batarya ile yapmalısınız! Yine de takılırsanız yardımcı olmaya çalışırız.
Ekipman: Pentax K-5IIs + Pentax DA 18-135mm WR + Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF]
Amatörler "ekipmanları" için, profesyoneller "para" için, ustalar ise "ışık" için endişe eder!

Çevrimdışı cengiz21

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Haziran, 2015, 23:30:57 »
Öncelikle eğer indirmediyseniz okumak için buna; http://www.pentaxturk.com/forum/index.php/topic,4043.0.html

Sonrasında da buradaki 1.21 sürüm nolu yazılıma ihtiyacınız var; http://www.pentaxturk.com/forum/index.php/topic,4016.0.html

Modele uygun yazılımın son sürümünü indirip buradaki yönergeye göre (şu anki k3_v121.zip) dosyası içerisinden çıkartacağınız fwdc220b.bin adlı dosyayı makineniz kapalı iken çıkarttığınız SD kartınızın en üst (kök) dizinine kopyalayıp, daha sonra sd kartı gövdeye takıp, makineyi açarken menü tuşuna basılı tutmalısınız. Cihaz hangi sürümden hangi sürüme güncelleme yaptığınızı bilgisini gösterip, start a gelip OK tuşuna basmanızı isteyecektir. Bu işlemi dolu bir batarya ile yapmalısınız! Yine de takılırsanız yardımcı olmaya çalışırız.
ben güncelleme işlemini yaptım zaten düzelir diye ama şu an sürüm 1.21 ama hala türkçe yok malesef

İlk DSLR'mi aldım. Sorunlar, tavsiyeler, temel ayarlar [Pentax K-r]

Başlatan Oldubitti

Yanıt: 9
Gösterim: 4532
Son İleti 12 Mayıs, 2016, 10:22:24
Gönderen: Lupara
Pentax k-r aldım. Ama ıso ayarı yapamıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Başlatan demirferrum

Yanıt: 33
Gösterim: 12810
Son İleti 15 Mart, 2013, 19:37:40
Gönderen: rsimsek
hepinizi kurtardım vee artık bende pentax kullanıcısıyım :))

Başlatan naimmazman

Yanıt: 11
Gösterim: 6118
Son İleti 24 Nisan, 2012, 12:34:47
Gönderen: rsimsek
Pentax makineler ve Yongnuo flaşlar hakkında soru

Başlatan Mhy

Yanıt: 3
Gösterim: 2250
Son İleti 11 Kasım, 2013, 18:15:09
Gönderen: Mhy
Pentax K-5 IIS aldım lens seçimi için yardım.

Başlatan mremre

Yanıt: 17
Gösterim: 8963
Son İleti 09 Aralık, 2013, 15:31:05
Gönderen: mremre