Gönderen Konu: Film banyosu  (Okunma sayısı 6778 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ecehanseda

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Film banyosu
« : 18 Şubat, 2016, 17:46:55 »
Merhaba arkadaşlar :) ben bursada yaşıyorum ve okuyorum.amatör olarak fotoğraf çekiyorum fakat filmleri yıkama cesaretini kendimde bulamıyorum  bursayi da tam olarak bilmediğim için filmleri nerede yikatabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim :)

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı thepisode

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Film banyosu
« Yanıtla #1 : 18 Şubat, 2016, 18:42:31 »
Merhaba, en uygun kent meydanının orada foto çilem banyo işi yapıyor ama arasıra banyo hatası yapıyorlar. Heykelde eski valilik arkasında profoto var ama biraz pahalı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Arkeolog08

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Sanal Tur
« Yanıtla #2 : 18 Şubat, 2016, 22:37:28 »
Eğer gerçekten filmli çekime gönül verdiyseniz kendiniz banyo etmeyi öğrenmeye çalışın. Renkli banyo bilmem ama siyah-beyaz filmle başladığım için onun yıkaması kolay gelmişti bana. Hazır kimyasallar var istanbul sirkeciden temin edilebilir birde spiralli tanklar vardı ara ara sahibinden.com sitesinde satışta görüyordum bence bunları edinip videolardan deneyerek kendiniz yapabilirsiniz. Karanlık oda bulamayıp ışıkları kapatıp spirale filmi yorgan, mont, ceket altından çok yerlestirmişliğimiz var :)
Ekipman: Pentax K20D + Canon Eos 5D Mark II + Nikon D300S + Samsung NX1000 + Pentax P90 + Pentax PZ-1P + Pentax MG + Zenit 12XP + Zenit TTL + Kiev 4A

İcraat: Sanaltur + Gigapixel Fotoğraf + 3D ürün + Dış Mekan Çekimleri + Özel Gün Çekimleri

Çevrimdışı Ecehanseda

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Şubat, 2016, 00:31:22 »
Çok tesekkur ederim :) biraz daha araştırma yaptiktan sonra cesaret edebilirsem kendimde yikamayi denemeyi düşünüyorum :)

Çevrimdışı thepisode

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Şubat, 2016, 08:55:52 »
Çok tesekkur ederim :) biraz daha araştırma yaptiktan sonra cesaret edebilirsem kendimde yikamayi denemeyi düşünüyorum :)

Bursada ufakta olsa bir analog grup var. Bir araya gelip fotoğrafa çıkanlar oluyor banyo olaylarını kendileri de yaptıkları oluyor. Facebook üzerinden analog fotoğraf topluluğu'na üye değilseniz üye olun oradan bursalı arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Ecehanseda

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Şubat, 2016, 14:17:34 »
Tesekkur ederim yardımınız için [emoji4]