Gönderen Konu: Yorum ekle, Avatar.  (Okunma sayısı 3441 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cbaytan

• Sanat Danışmanı
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Yorum ekle, Avatar.
« : 10 Nisan, 2012, 12:46:24 »
Fotoğraflara bakarkan alttaki kırmızı bantta "Yorum ekle" butonu açık kırmızı renkte farkedilmiyor, Avatarım kayboldu ama bu benim cache probleminde olabilir. İlgili mercilerin gereğinin düşünülmesi konusunda istirhamlarımı arz ederim. Birde smilie'lerin daha fazla ve sevimli olanlarını bulabilirseniz (şimdiki klasikleri kaybetmeden) duyguların anlatılmasında yardımcı sevdiğim çok sevimli öğeler oluyor. ;D Bunuda zaman bulduğunuzda değerlendirmenizi istirham ederim.  ::)

Şimdiden teşekkürler.

Not : benim kurduğum SMF'de klasikten başka uygun smilie seti bulamamıştım ama siz bir yerlerde rastlarsınız belki.
« Son Düzenleme: 16 Mart, 2013, 01:16:42 Gönderen: bFeeL »

Drogo

• Ziyaretçi
Ynt: Yorum ekle, Avatar.
« Yanıtla #1 : 10 Nisan, 2012, 13:00:43 »
Sayın Baytan, avatar ve dosya ekleri problemlerini yakın zaman içerisinde giderdiler. Muhtemelen cache problemi yaşıyorsunuz. 3 farklı browserda sorunsuz olarak profil resminizi görebiliyorum. Cache problemi bende olabilir diyerek 2 sinin gizli taraması ile denediğimde aynı şekilde profil resminizi görüntüleyebildim. "Ctrl - shift - p" tuş kombinasyonu ile Internet Explorer veya Firefox tarayıcılarında gizli tarama moduna girip bir de o şekilde denemenizi tavsiye ederim :)

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Nisan, 2012, 15:07:03 »
Avatar ve eklentilerin tümü entegre edildi.

Ha veri kaybı yada hasarlı dosyaya denk gelmek mümkün. Onlarda haberdar edilirsek eski yedeklere bakıp onarma şansımız var. Can abi, senin avatar sağlıklı. :) Problem yok gibi.
« Son Düzenleme: 26 Nisan, 2015, 18:32:35 Gönderen: Baha »
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı cbaytan

• Sanat Danışmanı
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Nisan, 2012, 19:44:32 »
Abi sen genelde başka bir yerden link alıp siteye ekliyordun.
Alıntı yaptığın site fotoğrafı silmiş olmalı.

Tahmin ettiğim gibi cache'miş, akıl edip başka tarayıcıda bakınca problem yok, ilgi için çok sağolun.
« Son Düzenleme: 10 Nisan, 2012, 19:45:24 Gönderen: cbaytan »