Gönderen Konu: Beşiktaş sayfası  (Okunma sayısı 2850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abcde

• Ziyaretçi
Beşiktaş sayfası
« : 13 Ağustos, 2012, 22:20:05 »
Evet arkadaşlar (fotoğraf dışı genel konuşma forumu) nda nasıl olurda beşiktaş olmaz dedim ve bu topiği açtım.
Sanırım birçok arkadaşımız fotoğraf kadar futbol konuşmayıda seviyodur. :)
Bu sayfada takımımızı konuşalım diyorum.Forumda iyi bi arkadaşlık ortamımız olduğu için bu tip konularda sorun yaşamıycağımıza eminim.
Bu sene malum ilk defa sezona yıldız transferleri olmadan giriyoruz ama hazırlık maçları sanırım tüm beşiktaşlılara umut verdi :) Savaşan bir takımımız var,1-2 genç yıldız adayımız var :) Umarım bu sene sonunda bu topicte takımımızı konuşurken Beşiktaşımız iyi yerlerde olur.

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beşiktaş sayfası
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos, 2012, 22:29:33 »
hay yasa be guneyim mesela benim en sevdigim adamlardan biri ertugrul saglamdi ve samaet aybaba olsun feyyaz olsun

Çevrimdışı Peker N.Burak

« Yanıtla #2 : 13 Ağustos, 2012, 22:45:21 »
Evet bu sezona yıldız transferler olmadan giriyoruz.. ancak bu '' beşiktaş küçüldü, dağıldı, kadro gençleşti '' gibi algılanıyor hazırlık maçlarına bakılarak. Alakası yok! Geçen seni ligin başında ''Türkiye'nin Real Madrid'i '' dedikleri kadrodan, Simao, Ernst ve Egemen yok.. Egemen'i Escude, Toraman gibi kişilerle aramayız.. Ernst benim gözümde bu 3'lüden en büyük kayıp denilebilecek kişiydi ama Samet Aybaba ; '' 50 metrede top oynuyor '' sözünü söylediğinde çok hak verdim. Fernandes'in de geçen seneki performansından daha iyi olduğunu gördüğümde, beşiktaşın kadro açısından hiçbir kaybı yok hatta kazancı var.. Her ne kadar çarşı grubu bugün basında çıkan batuhan haberlerine sert çıksa da.. Almedia ve Pektemek'in olduğu ve muhtemelen Lazoviç'in alınacağı kadroya bir de Batuhan takviyesi fiziki açıdan çok büyük avantajdır.

Bu Beşiktaş öldü bitti aman iflasın eşiğinde yaylın ateşleri medyanın ayak oyunlarıdır. bende bir basın mensubu olarak bunu çok net söyleyebilirim. 2 Yıl öncesine kadar aynı şeyi Galatasaray'a yapan bir medya bugün de Beşiktaş'a yapıyor. Bu yönetim ve medya arasındaki lobi ve  otorite ile alakalı. Hatırlayın seçimden önce bütün basın SERDAL BAŞKAN'IM ADAY OLACAKMISINIZ ?  diye peşinde dolanıyordu. Bugün Adalı başkan olsa bu gibi durumların hiçbiri yansımayacaktı medyadan halka.
FotoKolik Photography Studio ; www.fotokolik.org

NEW Baby Canon 5D MK3 | Canon 6D | Tokina 16-28mm F2.8 ATC Pro FX | Sigma 35mm F1.4 ART | 24-70MM F2.8 L II | 50mm F1.2 L | Canon 85mm F1.8 | Sigma 70-200mm F2.8 EX DG OS | Pixel Mago TTL Flash | Pixel Kıng Pro Trigger

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos, 2012, 22:48:52 »
serdl adali gercekden efendiligi ile iyi bir baskandi kayip olmamamasi ernst konusunda anlamis degilim nasil satti besiktas bu oyuncuyu

Çevrimdışı Peker N.Burak

« Yanıtla #4 : 13 Ağustos, 2012, 22:53:21 »
serdl adali gercekden efendiligi ile iyi bir baskandi kayip olmamamasi ernst konusunda anlamis degilim nasil satti besiktas bu oyuncuyu

Ernst'i istememesini de hocanın daha dinamik, daha hareketli ve aslında tek mevkilik değil de şuanki yeni transferler olcay ve oğuzhan gibi.. mevcut kadrodaki veli, necip ve fernandes gibi.. her yere oyunu yönlendirebilecek bir kadro kurmak istediğine bağlıyorum mantıken. Ernst maçın gidişatına göre bi yere tıkılıp kalıyordu.. çok başarılıydı ama orta saha defans arasında kalırsa o maçı öyle götürüyordu. Hoca da zaten bundan yakındı anladığım kadarıyla o 50 metrede oynuyor lafıyla..

NEW Baby Canon 5D MK3 | Canon 6D | Tokina 16-28mm F2.8 ATC Pro FX | Sigma 35mm F1.4 ART | 24-70MM F2.8 L II | 50mm F1.2 L | Canon 85mm F1.8 | Sigma 70-200mm F2.8 EX DG OS | Pixel Mago TTL Flash | Pixel Kıng Pro Trigger

abcde

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos, 2012, 22:58:15 »
Yıldız kaybettik konusuna bende katılmıyorum kimi kaybettik ki :)
Egemen-Ernst-Simao yıldızsa beşiktaş yıldız transferi yapmasın bundan sonra.Holosko ile sözleşme yenilendi diye taraftarımız kıyamet kopardı ama o Holosko beşiktaşın son şampiyonluğunda büyük katkısı olan bi isimdi.Q7 den fazla şey vermiştir bu takımımıza.
Ernst i beşiktaş aramıycak istekli gençlerimiz var ayaklarının titremesi geçince hücuma yönelikte Ernst ten faydalı olacaklardır.
Son hazırlık maçında takım çok ümit vericiydi ama kesinlikle almeida dan kurtulmalıyız.
Özellikle golümüze bakarsanız beşiktaşın son yıllarda böyle güzel tek paslarla bi golü olmadığını göreceksiniz.Bi sürü yıldız getirdik ama atamadılar ;D

Çevrimdışı Peker N.Burak

« Yanıtla #6 : 13 Ağustos, 2012, 23:05:01 »
Açıkçası ben Quaresmacılardan değilim.. ama anti Quaresmacı hiç değilim. asıl bu seneki kadroda Quaresma iş yapar. Quaresma için önce hoca almak lazımdı. Schuster ile fırtına gibi lige başlayan Quaresma sonra neden kayboldu ? çok basit yahu bunu yıllardır görüyoruz bu sorunun cevabı çok basit! büyük topçuyu büyük hocaya emanet edeceksin ki idare edebilsin! Real Madrid'de yıllarca hocaların en kralını görmüş Guti Tayfuru, Carvalhal'i tanımaz. Lucescu zamanında bitmeye yüz tutmuş Sergen Yalçın'ın tarih yazışı bir örnektir!. Mustafa Denizli ile bitmeye yüz tutmuş Yusuf Şimşek'in performansı bir örnektir.

abcde

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 13 Ağustos, 2012, 23:13:49 »
Jose Mourinho Q7 yi toplayamadı ona 2 defa şans verdi ama olmadı :) Üstelik bu adam vatandaşı nede olsa :)
Q7 çok yetenekli bir futbolcu ronaldo şuan neredeyse oda orada olabilirdi ama olamadı.
Bu adam bizim malımız satamıyoruz madem kazanmalıyız.Hele Q7 oynamayacak ve onun yerine uğur boral arkadaşımız çakma Q7 liğe soyundurulacaksa o hiç olmaz

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Ağustos, 2012, 11:56:59 »
Galatasaray aldı kupayı al. :P :D
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited