Gönderen Konu: Sevgili Örtmenim  (Okunma sayısı 13098 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cbaytan

• Sanat Danışmanı
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili Örtmenim
« : 14 Ağustos, 2012, 15:44:59 »
Yorumsuz..

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sevgili Örtmenim
« Yanıtla #1 : 23 Kasım, 2012, 06:22:41 »
Fedakar Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlamalıyız.

Şükrücan Abinin açtığı bu konudan devam edebiliriz. :) 

Çevrimdışı Aylak adam

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Kasım, 2012, 13:08:41 »
Bir öğretmen olarak 12 Eylül Askeri darbesinin ürünü olan 24 kasımı "öğretmenler günü" olarak kutlamayı kabul etmiyorum. Askeri darbe 24 kasımı öğretmenler günü olarak ilan etti ve kutlamayı zorunlu hale getirdi. Ancak diğer yandan 1402 sayılı kanun ile birçok bilim emekçisini birçok öğretmeni ya görevinden aldı ya da sürgüne yolladı...Aynı dönemde YÖK kuruluyor, hak mücadelesi içindeki sendikalılar tutuklanıp hapse gönderiliyor...Yıllardır öğretmenlerimizi kutsallık masalları ile uyutan, onların her türlü hakkını elinden almak için çaba sarfeden bir sistemin getirisi olan öğretmenler gününü kutlamıyorum. İnsanların özgür düşünmelerini engelleyen, eğitim taban tabana zıt olan birey yetiştirmektense kalıba sokulmuş "tek tip" insan yetiştirmeyi hedefleyen, kitapları yakan- yaktıran 12 eylül askeri darbesinin öğretmenler gününü kabul etmiyorum...
« Son Düzenleme: 23 Kasım, 2012, 13:09:36 Gönderen: Aylak adam »
Pentax K 5
Tamron Af 17-50 mm F2.8(IF)
Tamron 70-200 f/2.8 Di LD zoom
SMC Pentax-M 50mm F1.7
Jüpiter 9 85mm f2
MIR-1B 37mm f2.8
YN560-II Flaş

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Kasım, 2012, 14:56:11 »
Bir öğretmen olarak 12 Eylül Askeri darbesinin ürünü olan 24 kasımı "öğretmenler günü" olarak kutlamayı kabul etmiyorum. Askeri darbe 24 kasımı öğretmenler günü olarak ilan etti ve kutlamayı zorunlu hale getirdi. Ancak diğer yandan 1402 sayılı kanun ile birçok bilim emekçisini birçok öğretmeni ya görevinden aldı ya da sürgüne yolladı...Aynı dönemde YÖK kuruluyor, hak mücadelesi içindeki sendikalılar tutuklanıp hapse gönderiliyor...Yıllardır öğretmenlerimizi kutsallık masalları ile uyutan, onların her türlü hakkını elinden almak için çaba sarfeden bir sistemin getirisi olan öğretmenler gününü kutlamıyorum. İnsanların özgür düşünmelerini engelleyen, eğitim taban tabana zıt olan birey yetiştirmektense kalıba sokulmuş "tek tip" insan yetiştirmeyi hedefleyen, kitapları yakan- yaktıran 12 eylül askeri darbesinin öğretmenler gününü kabul etmiyorum...

Bu konuda ilk defa bu şekil bir tepki görüyorum. 12 Eylül sonrası olan bir durum olduğunu bilmiyordum  :o

Çevrimdışı gokhanakarsu

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • gokhanakarsu - 05377238540
« Yanıtla #4 : 23 Kasım, 2012, 17:21:13 »

bende bir eğitimciyim ama önemli olan kimin çıkardığı değil bu günün içeriğidir.sonuçta 12 eylül darbesi sıkıntılarla geçmiştir ama sırf bu yüzden öğretmenlerin saygı ve sevgiyle anıldığı bu günü protesto etmek bence anlamsız bir eylem.siz siteminizde haklısınız  ama sorun öğretmenler gününde ve kutlanmasında değil ;)
Pentax K-7/ Pentax 18-55WR / Olympus E-PL2 / 17mm f2.8 / Helios 77M-4 f1.8 + Helios 44 Silver / Konica Hexanon 52mm f1.8 / 25mm cctv

Çevrimdışı vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Kasım, 2012, 17:47:07 »
    Tüm öğretmenlerin "Öğretmenler Günü" kutlu olsun.

24 Kasım olup olmaması veya kimin resmileştirdiği önemli değil... Asıl amaç öğretmenlere şükranlarımızı sunmak olsun.

Çevrimdışı baygünay

• Üye
  • Pentax'ı seviyorum..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Kasım, 2012, 19:52:10 »
  <<< ATA'mız geleceğimizi gençlere emanet ettiği kadar ayni emaneti (ve görevi) öğretmenlerimize de vermiştir. Bu anlamda öğretmenler günümüz kutlu olsun.
        < Ne yazıkki 158 okumaya karşılık 6. yazıyı yazmış oluyorum!!!???.
*** Pentax K3 + DA 50-135mm f2.8
*** Panasonic GX80 + 12-60mm f/2.8-4.0 + 20mm f1.7
*****  KEMALİST Rejim;  Tam Bağımsızlık,  Aydınlanma  ve  Pozitif İlimlere Bağlılıktır.

Çevrimdışı vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Kasım, 2013, 15:04:10 »
Tüm öğretmenlerin "Öğretmenler Günü" kutlu olsun.  Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

Çevrimdışı Lider

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Kasım, 2013, 15:46:31 »
Fedakar Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, yurdum insanın izlediği görüntülerin tekrarlanmaması dileğiyle
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/12647/Emniyetten_saka_gibi_pankart_.html
« Son Düzenleme: 24 Kasım, 2013, 16:21:20 Gönderen: Lider »

Çevrimdışı caucassian

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Kasım, 2013, 17:18:46 »
bütün öğretmenlerin günü kutlu olsun.
Anadan Babadan Atadan Köylüyüm.

Çevrimdışı KAKIRMAN

• Üye
  • L'amore è diverso in italiano
« Yanıtla #10 : 24 Kasım, 2013, 17:58:31 »
Bilmukabele...

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pentax K-7
|Pentax SMC-DA 18-55mm f/3.5-5.6 WR| |Pentax M-50mm f1.7| |Tamron SP AF90mm F/2.8 Di| |Benro Magnesium Tripod|
http://www.flickr.com/photos/kakirman/

Çevrimdışı haldun31

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Kasım, 2013, 18:09:35 »
Arayan ve mesaj yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.saygılarımla
Allah ne verdiyse:)

Çevrimdışı dpentan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Kasım, 2013, 18:24:19 »

+1

Çevrimdışı enis.acar

• Üye
  • Sokak hayvanlarını aç bırakmayın!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Kasım, 2013, 18:38:43 »
Tum meslektaslarimin gununu kutlarim.

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 24 Kasım, 2013, 21:02:16 »
Arayan ve mesaj yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.saygılarımla

Başta Haldun hoca olmak üzere, öğrencilerinde emeği olan her öğretmenin günü kutlu olsun. :)
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Neden Fotoğrafçıdan İyi sevgili olur!

Başlatan JoRDaN

Yanıt: 6
Gösterim: 2878
Son İleti 17 Aralık, 2012, 18:28:01
Gönderen: MC145