Gönderen Konu: HERKESE BİR YENİ PENTAX LENS  (Okunma sayısı 2902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
HERKESE BİR YENİ PENTAX LENS
« : 03 Mart, 2013, 18:58:00 »
ARKADAŞLAR YEN BİR PROJEM VAR ARAMIZDA GÜVENDİĞİMİZ BİR İNSANA HER AY BİR MEBLA OLMAK ÜZERE BİR MİKTAR PARA VERELİM VE HER İKİ AYDA BİR SIRASI İLE KATILAN ARKADAŞLARA BİR LENS SIRASI GELSİN AYNI BAYAN KARDEŞLERİMİZİN ALTIN GÜNÜ GİBİ YANİ.BEN KATILMAYA HAZIRIM SIRAM GELDİĞİ ZAMAN HAKKIMA DÜŞEN LENSİ İSDEMİYORUM  O LENSİ YARIŞMA HEDİYESİ YAPALIM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUZ

Çevrimdışı caucassian

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: HERKESE BİR YENİ PENTAX LENS
« Yanıtla #1 : 03 Mart, 2013, 21:13:24 »
olabilir aslında. hakkında konuşulup, tartışılması lazım. ben girerim bir aksilik olmazsa.
Anadan Babadan Atadan Köylüyüm.

Çevrimdışı JoRDaN

• Üye
  • Hikmet SiR
    • Profili Görüntüle
    • Hikmet Sir Photography
« Yanıtla #2 : 04 Mart, 2013, 07:56:41 »
Abi bu para toplama işi malesef biraz güç bir iş. Atıyorum katılımcı sayısı 20. 20 kişinin peşinden kim koşacak? Pazartesi günü para yatırma durumu var gün olmuş cuma daha para yatıran yok hah, hadi gel o para yatırmayanları çıkar ve ara. Bazıları bu durumdan hoşlanmaz ve katılmışken sorun çıkartabilir. Apartman aidatı olarak düşünün. :) Hiç bir ay zamanında ödenmez çıkar yani 1-2 kişi. :) O yüzden biraz sıkıntılı bir durum bana göre ha bu benim şahsi fikrim eğer olursa ne mutlu yani. :)
Nikon D750
Nikon 24mm‑70mm ‑ F/2.8
Nikon 50mm - F/ 1.4
Nikon 70-200mm VR II - F/2.8

www.hikmetsir.com
Instagram: @hikmetsir

Çevrimdışı özgüç55

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mart, 2013, 08:44:53 »
benim hakkıma 43mm limited düşerse ben varım :)))

VefaVafi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Mart, 2013, 09:25:23 »
Abi bu para toplama işi malesef biraz güç bir iş. Atıyorum katılımcı sayısı 20. 20 kişinin peşinden kim koşacak? Pazartesi günü para yatırma durumu var gün olmuş cuma daha para yatıran yok hah, hadi gel o para yatırmayanları çıkar ve ara. Bazıları bu durumdan hoşlanmaz ve katılmışken sorun çıkartabilir. Apartman aidatı olarak düşünün. :) Hiç bir ay zamanında ödenmez çıkar yani 1-2 kişi. :) O yüzden biraz sıkıntılı bir durum bana göre ha bu benim şahsi fikrim eğer olursa ne mutlu yani. :)
+1

Çevrimdışı rsimsek

• Üye
  • Pentax aşkına !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Mart, 2013, 11:54:19 »
Ben de sıkıntı olur diyen arkadaşlara katılıyorum. Bayanların altın veya para günlerinde en azından çay, kahve, pasta, vb. ikramlar da olduğundan mecburen toplananlar ödemelerini aksatmamaya çalışıyor. Gözden uzak olunca aksama olasılığı fazla.

O yüzden ben de şöyle bir şey teklif etmek isterim. Her ne kadar bu ticari bir uğraş ve emek için kullanılsa da madem forum üyelerine katkı amaçlanıyor, belli zamanlarda bir konu başlığı ve müfredat/içerik oluşturup ya da serbest, karşılıklı sorularla belirlenerek eğitim toplantıları yapılabilir. Aslında böylece sivil toplum örgütlenmesi adına tanışıp kaynaşma, hem de hobi ve sanat adına paylaşımlar yapılabilir. Böyle bir organizasyon merkez illerde Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Samsun, Bursa vb. gibi katılımcı talebine ve çoğunluk lokasyonuna göre yapılabilir. Bu konularda buradan olduğu gibi bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaşacak ustatlar var. Hatta nazımız geçen forum dışından ustatları ve hocaları da davet edebiliriz. Bu kaynaşmalarda karşılıklı ihtiyaçları giderme açısından doğrudan ekipman değiş tokuşu ve satışı da yapılabilir.  Böyle bir etkinlik için en önemlisi bir sınıf şeklinde mekan ihtiyacı olacaktır.

Ercan hocam senin hediyelerini belki eğitimlere katılacak olanlar arasında kura ile dağıtırız kimbilir  ;)

Naçizane benim de fikrim bu.. :)
Ekipman: Pentax K-5IIs + Pentax DA 18-135mm WR + Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF]
Amatörler "ekipmanları" için, profesyoneller "para" için, ustalar ise "ışık" için endişe eder!

Çevrimdışı healtyhead

• Üye
  • Her tercih bir vazgeçiştir!
« Yanıtla #6 : 04 Mart, 2013, 11:54:58 »
ARKADAŞLAR YEN BİR PROJEM VAR ARAMIZDA GÜVENDİĞİMİZ BİR İNSANA HER AY BİR MEBLA OLMAK ÜZERE BİR MİKTAR PARA VERELİM VE HER İKİ AYDA BİR SIRASI İLE KATILAN ARKADAŞLARA BİR LENS SIRASI GELSİN AYNI BAYAN KARDEŞLERİMİZİN ALTIN GÜNÜ GİBİ YANİ.BEN KATILMAYA HAZIRIM SIRAM GELDİĞİ ZAMAN HAKKIMA DÜŞEN LENSİ İSDEMİYORUM  O LENSİ YARIŞMA HEDİYESİ YAPALIM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUZ

Olursa ne mutlu ama olmaz kanımca. Konuyu takipteyim. Acayip yaratıcı bir fikir bu arada :)
Nikon D600
Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG APO OS HSM
Nikon Speedlight SB-800
Pentax K1000
Miranda 28mm f2.8 Macro
Lowepro 302AW

http://www.flickr.com/photos/srdnckaya/
Serdinç KAYA
Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık tutulduğunda; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Pentax Türkiye distribütörüne iletmek istediğiniz neler var?

Başlatan naimmazman

Yanıt: 21
Gösterim: 13425
Son İleti 16 Mart, 2012, 15:49:58
Gönderen: naimmazman
Kanına Pentax Sevgisi İşlemiş Fotoğrafçıların Sonu :)

Başlatan PENTAX

Yanıt: 9
Gösterim: 4025
Son İleti 24 Temmuz, 2013, 04:48:21
Gönderen: PENTAX
PENTAX KULLANICILAR FOTOĞRAF VE BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU..

Başlatan umutcanyel

Yanıt: 0
Gösterim: 2002
Son İleti 28 Ekim, 2013, 21:44:10
Gönderen: umutcanyel
Pentax size 3 objektif hediye edecek..

Başlatan kampfar

Yanıt: 23
Gösterim: 12844
Son İleti 06 Ocak, 2012, 18:55:57
Gönderen: kampfar
PENTAX YURT DISI(GURBETCILER) BULUSMASI