Gönderen Konu: Merhaba :)  (Okunma sayısı 5150 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Modifci

• Üye
  • **
  • Everything is something happened der bir düşünür.
    • Profili Görüntüle
Merhaba :)
« : 09 Temmuz, 2013, 16:24:35 »
Günlerden bir gün bilgisayarımın başında oturmuş mos mos surf yapıyordum...

Sonra 'Ben ne biçim Pentaxian'ım yahu, koskoca PentaxTürk sitesi varken gidip diğer forumlarda paylaşım yapıyorum.' diyerekten pentaxturk.com u tıklattım.İki tane iletim vardı.Birisi satmak istediğim k-x ile, diğeri ise moderatör alımıyla ilgiliydi.

Allah'ım bu bir işaret herhalde düşünüp, sevgili Bahattin'in bana göndermiş olduğu mesaja tıkladım.

Okurken içimde arılar, böcekler, kelebekler, yani ne kadar eklembacaklı varsa, uçuştu ve bu teklifi seve seve kabul ettim. :)

Sıra 'Hangi bölüm ?' sorusundaydı.K-X imi satmıştım ve video çekimleri üzerine yoğunlaşmak istiyordum o yüzden tasması koparılmış kuduz köpek edasıyla 'Video bölümü'ne saldırdım.  :D

Bugüne kadar bu forumda pek aktif değildim ama bugünden sonra siz değerli arkadaşlarımla beraber bir çok güzel şeyler yapacağız.Size güvenim tam. :)

Yönetmenler odasına hoş geldiniz burası insanı fotoğraf çekmekten soğutur  :D  8)

« Son Düzenleme: 10 Temmuz, 2013, 03:37:01 Gönderen: Modifci »

I'm TRYING TO BE a director...

Çevrimdışı rsimsek

• Üye
  • Pentax aşkına !
    • Profili Görüntüle
Ynt: Merhaba :)
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz, 2013, 16:31:34 »
Hayırlı olsun.

Bilgiyi olduğu gibi sorumluluğu da paylaşmak gerek.  ;)
Ekipman: Pentax K-5IIs + Pentax DA 18-135mm WR + Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF]
Amatörler "ekipmanları" için, profesyoneller "para" için, ustalar ise "ışık" için endişe eder!

Çevrimdışı Modifci

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz, 2013, 16:40:53 »
Sağ olun,çok haklısınız gerçekten, gereğinden fazla sorumluluk almaya çalışıp da eğilip bükülen çok insan gördüm hayatta.

İyi forumlar.

Çevrimdışı Batwoone

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz, 2013, 17:18:57 »
Tebrikler güzel bir giriş yazısı olmuş okurken gülümsetti beni :) Başarılar dilerim hayırlı olsun

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Temmuz, 2013, 21:47:37 »
Hadi bakalım. Hayırlı uğurlu olsun :)

Çevrimdışı bugra_71

• Üye
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz, 2013, 01:47:57 »
Hayırlı olsun. :)
Pentax K-5

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz, 2013, 02:29:30 »
Video bölümü istiyordum hep. :)

Pentax kullanıcıları olarak bayağı geri kaldığımız nokta. Batuhan da gönüllü olunca çok sevindim. :)

Umarım güzel, kaliteli bir bölüm olur.
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı Modifci

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Temmuz, 2013, 03:40:42 »
Video bölümü istiyordum hep. :)

Pentax kullanıcıları olarak bayağı geri kaldığımız nokta. Batuhan da gönüllü olunca çok sevindim. :)

Umarım güzel, kaliteli bir bölüm olur.

Elimden geleni ardına koymayacağım Bahattin  :)

Takibinizi esirgemeyin zira güzel şeyler yapacağız 8)

Çevrimdışı AKINLASINN

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz, 2013, 09:06:13 »
Öncelikle hayırlı olsun Batuhan.

Forumda çok aktif olmadığın için bazı gerçekleri bilmen lazım. Geçen aya kadar video bölümüne bakan 2 arkadaş vardı. İkisi de işi bıraktı.
Sebep olarak Bahattin'in hiç bir şeyi beğenmeyip, adamları delirttiği haberleri çıktı ortaya. Yok efendim," bu değil, bu hiç değil, siz beni anlamıyorsunuz, bu değil v.s. " bir Ağaoğlu polemiği yaşamış o arkadaşlar Bahattin ile. Sonra da işi bıraktılar ve 1 aydır ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yattıkları haberi geldi. Onlara buradan acil şifalar diliyorum.

Neyse işin şakası bunlar. Bu konuyu okuyunca aklıma Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın Deliler tiyatrosunun içinde Apartman sakinleri diye bir bölüm vardı, aklıma o geldi. Tavsiyemdir izleyin arkadaşlar.

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Temmuz, 2013, 11:38:16 »

Forumda çok aktif olmadığın için bazı gerçekleri bilmen lazım. Geçen aya kadar video bölümüne bakan 2 arkadaş vardı. İkisi de işi bıraktı.
Sebep olarak Bahattin'in hiç bir şeyi beğenmeyip, adamları delirttiği haberleri çıktı ortaya. Yok efendim," bu değil, bu hiç değil, siz beni anlamıyorsunuz, bu değil v.s. " bir Ağaoğlu polemiği yaşamış o arkadaşlar Bahattin ile. Sonra da işi bıraktılar ve 1 aydır ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yattıkları haberi geldi. Onlara buradan acil şifalar diliyorum.

Neyse işin şakası bunlar. Bu konuyu okuyunca aklıma Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın Deliler tiyatrosunun içinde Apartman sakinleri diye bir bölüm vardı, aklıma o geldi. Tavsiyemdir izleyin arkadaşlar.

:)) :)) :)) :)) :))
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı Modifci

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Temmuz, 2013, 13:24:57 »

;D

Valla 'Baskılar bizi yıldıramaz' dan başka diyecek bir şey bulamadım :D