Gönderen Konu: Apple iPad Lightning SD Kart Okuyucu  (Okunma sayısı 1424 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suysal

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Apple iPad Lightning SD Kart Okuyucu
« : 27 Ekim, 2013, 13:12:28 »
Öncelikle merhaba arkadaşlar, foruma bir hafta önce katıldım bir K-X kullanıcısı olarak. Fotoğrafçılıkla da ilgili sayılabilecek bu ürünü internetten satışa çıkarmışken buradan da ilgilenen çıkabilir diye düşündüm.

Ürün Amerikadaki bir apple storedan alındı. Bir tane kendime bir tane de arkadaşım için almıştım, arkadaşım sonrasında almaktan vazgeçince boşta kaldı diğer ürün. Yani ürün sıfırdır.

Fiyatı 70 TL dir. (Sahibinden.com'da da ilanım var, orada komisyondan ötürü 75 TL dir.)

İstanbul içinde elden teslimat yapabilirim. (Mecidiyeköy civarı veya taksim metrosu güzergahında)

Kargo ile teslimatta kargo ücreti alıcıya aittir, fakat kargo şirketlerinin %25, %30 indirimleri oluyor. Bunlardan yararlanıp kargo ücretini azaltacağım.

Kısaca ürünü tanıtmam gerekirse;

Apple iPad Lightning SD Kart Okuyucu, SD kartınızdaki fotoğraf ve videoları (JPEG ve RAW dahil olmak üzere) iPad'inize hızlı bir şekilde aktarmanızı sağlayan bir üründür. Kart okuyucuyu iPad'inize bağladığınız an hangi fotoğraf ve/veya videoları aktarmak istediğinizi sorar ve hızlı bir şekilde aktarır.

Çektiğiniz fotoğrafları videoları hızlı bir şekilde iPad'inizden görmenin yanı sıra, bilgisayarınızdaki videoları (özellikle dizi/filmler  :) ) aktarmakta da işinize yarar.

Son olarak ürün;
iPad (4. nesil)
iPad Mini
iPad Mini (Retina ekran)
iPad Air

ile uyumludur.

DÜKKANI KAPATIYORUM !! LENS-MAKİNA-FLAŞ-KUMANDA-ÇANTA-FİLTRE-TRİPOD-BATARYA-KART

Başlatan itasdemir

Yanıt: 12
Gösterim: 5634
Son İleti 09 Temmuz, 2013, 15:28:08
Gönderen: itasdemir
SATILIK K20D *** 8 BİN ÇEKİM SAYISINDA - SIFIR TEMİZLİKTE ***ÇANTA VE KART HEDİY

Başlatan itasdemir

Yanıt: 3
Gösterim: 1636
Son İleti 31 Temmuz, 2013, 13:33:05
Gönderen: itasdemir
K-x body + 18-55 kit lens + UV filtre + 8 gb kart + piller + şarj cihazı

Başlatan kedi_adam

Yanıt: 2
Gösterim: 1748
Son İleti 18 Mayıs, 2013, 15:12:06
Gönderen: kedi_adam
Pentax 40mm 2.8 xs ve 18-135mm lens, flash, wifi kart