Gönderen Konu: FOTOPAZAR  (Okunma sayısı 13181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FOTOPAZAR
« Yanıtla #15 : 07 Kasım, 2013, 21:38:23 »
Ben çok yeniyim bu forum sayesinde günden güne harika bilgiler öğreniyorum.
Bende bu siteden siteden tam K-5 IIs siparişi vermek üzereydim ki itasdemir hocamın yazdıklarını görüp 5D Mark III aldım

Başarısız bir ihbarcı......  "itasdemir" nikli üyemizin huzurunu bozan sözde pentaxçı "deklanşörcü" uluslararası fotoğrafçı !!!!!!

Çevrimdışı jongomm

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Kasım, 2013, 21:40:17 »
Başarısız bir ihbarcı......  "itasdemir" nikli üyemizin huzurunu bozan sözde pentaxçı "deklanşörcü" uluslararası fotoğrafçı !!!!!!

Profil fotoğrafınızdan gördüğüm kadarıyla yaşınız büyük ama seviye yok.  :)

Çevrimdışı jongomm

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Kasım, 2013, 21:43:04 »
Ben siteye baktım ve manzara buydu: K-5 IIs: 3.899 TL, 5D Mark III: 7.599. "hele K-5 IIs e bak, koçum benim 5 D Mark III den bile pahalı heyyyyt be" bu lafı mı savunuyorsunuz?

Burada yanlış nerede? Neyi savunuyorsunuz?

Çevrimdışı vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Kasım, 2013, 21:50:55 »
PentaxTürk dostluk ve paylaşım platformudur... Konuları ve üyeleri beğenmiyor olabilirsiniz; tarzınıza uygun bir yerlere takılabilirsiniz. Herhalde PentaxTürk forumunu karıştıramadığınızdan ... Bugün yazmaya karar verdiniz.... Kimliğinizi açık yazdıktan sonra yazışma yapmanızı tavsiye ederim....

Çevrimdışı jongomm

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Kasım, 2013, 21:54:47 »
Saygı duydum yakında açıklarım.

İnsanlar yalan yanlış bilgi verip kitlenin aklını bulandırmasınlar, biraz da bunun için çaba sarf edin.

Çevrimdışı vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Kasım, 2013, 22:02:17 »

İnsanlar yalan yanlış bilgi verip kitlenin aklını bulandırmasınlar, biraz da bunun için çaba sarf edin.

Sizler tasalanmayın.... Buradaki potansiyel bilgiyi seçerek alır... Bilinçli bir üye sayısı var,,,, PentaxTürk üye sayısı kısıtlıdır.  Marka veya FF- APSc fantezisi yakalayamazsınız... Uzun süre üyesiniz; şimdi yazışmak aklınıza geldi... Bakalım ne şeytanlıklar üreteceksiniz. Ayrıca her konu ve yazıyı okumak zorunda değilsiniz.

VefaMetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 07 Kasım, 2013, 22:12:30 »
Ben çok yeniyim bu forum sayesinde günden güne harika bilgiler öğreniyorum.
Bende bu siteden siteden tam K-5 IIs siparişi vermek üzereydim ki itasdemir hocamın yazdıklarını görüp 5D Mark III aldım

16 Ocak 2013'ten beri üyesiniz ve ikinci mesajınızı (yukarıdaki mesaj) bu akşam yazıyorsunuz. O kadar zaman almadınız, aklınızda da yoktu, siz K-5 iis alacaktınız ama fiyatları gördükten sonra 5D Mark iii aldınız öyle mi? Siz kimi kandırıyorsunuz Allah aşkına. Bir şeyler yazacaktım ama @vedib üstadım size en güzel cevabı vermiş, ellerine sağlık.

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Kasım, 2013, 22:18:58 »
Pentax kullanan insanlar araştırmayı seven uzun karşılaştırmalar sonucu beğendiğini ve en uygun olanını alan kişilerden oluşur. Bu nedenledir ki Pentax'ı seçmişlerdir. Acelesi yoksa ilk bulduğu yerden ürün almazlar. Her yerde reklamı var iyi markadır bu nikon canon düşüncesiyle ürün almazlar. Herkes kullanıyor diye ürün almazlar. Sonuçta ince eleyip sık dokurlar.

Çevrimdışı aghytn

« Yanıtla #23 : 07 Kasım, 2013, 22:32:09 »

bende sunu söylemek istiyorum..yanlıs anlasılmasın sözüm meclisten disarı.5d mark ııı dedginiz makinayı alabilmem icin sadece istemem yeter ama ben pentaxı seviyorum ve benim icin en iyisi bu.bunu sölüorum cünkü bu tamamen bir tercih meselesidir..bu yüzden sizin saygı duymanız gerekiyor.zaten caba sarf etmeye gerek bile yok..cünkü pentax kullananlar secici ve öncesinde derin bi arastırma yapmıs insanlardır.ayarıca vedib bey sahsen benim icin saygı ve hayranlık duydgum bir abimdir.
Sony A7ıı
Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 Za Oss
Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA
Sirui T-1005X Tripod ve G-10KX Ball Head
ThinkTank Urban Approach 5 Shoulder Bag
Gopro HERO4 Silver Edition
+EbiK GıBıK

Çevrimdışı jongomm

• Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Kasım, 2013, 22:45:19 »
16 Ocak 2013'ten beri üyesiniz ve ikinci mesajınızı (yukarıdaki mesaj) bu akşam yazıyorsunuz. O kadar zaman almadınız, aklınızda da yoktu, siz K-5 iis alacaktınız ama fiyatları gördükten sonra 5D Mark iii aldınız öyle mi? Siz kimi kandırıyorsunuz Allah aşkına. Bir şeyler yazacaktım ama @vedib üstadım size en güzel cevabı vermiş, ellerine sağlık.

K-5 IIs'in 5D Mark III'den pahalı olduğu lafına şaşırmadınız da benim tiye almama mı inandınız?

Çevrimdışı ucam1

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Kasım, 2013, 22:55:05 »
K-5 IIs'in 5D Mark III'den pahalı olduğu lafına şaşırmadınız da benim tiye almama mı inandınız?

neyin tarışması bu yahu k5 2 s  in fiyatını yaz 5 d mark 3 ünde fiyatını yaz ve bitir bu nedir yaaaaaaaaa sıkıldım ben bu marka kıyaslamalarından kim neyi alırsa alır kim ne kullanırsa kullanır
 jongomm kimin hangi markayı kullandığı seni ne ilgilendiriyo herkez herşeyin fiyatını gayet iyi biliyo kafanı yorma kim neyi kaç paradan alırsa alır

Çevrimdışı aghytn

« Yanıtla #26 : 07 Kasım, 2013, 22:59:55 »
.forumda herkes sonucta birseylerin fiyatını az cok bilior ve o lafıda misal olarak anlamıs olabilirler..yani ne bileyim bir ff fiyatı gibi falan filan..söyle dieyim gereksiz yere tarısma yapmayalım artık.herkes herkesin kararına saygı duysun ve olası bir durum olunca da kendine saklasın

herseye inat pentax abi bu seviyorum mereti :-X
Sony A7ıı
Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 Za Oss
Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA
Sirui T-1005X Tripod ve G-10KX Ball Head
ThinkTank Urban Approach 5 Shoulder Bag
Gopro HERO4 Silver Edition
+EbiK GıBıK

VefaMetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 07 Kasım, 2013, 23:00:15 »

Sebebini bilmemekle birlikte yapmak istediğinizi tahmin edebiliyorum. Ne demek istediğimi de anladığınızı düşünüyorum. Gerisi laf-ü güzaf.

Çevrimdışı vedib

• Teknik Danışman
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 12 Aralık, 2019, 06:23:35 »
06.04.2019 Faaliyetine son veren FOTOPAZAR'ın devam etmesini isterdim. Ama fotoğraf etkinliğinin dip yaptığı günümüzde zarar etmesi kaçınılmaz. Fotoğraf modasının bittiği ikinci el alım satım grafiklerinden belli oluyordu. Emeklere yazık oldu.

https://fotopazar.com/?brnd=PENTAX

https://girisimler.net/icerik/fotopazar/

https://girisimler.net/fotopazar-hikayesi/