Gönderen Konu: Satılık Garantili K5 + 18-55mm WR + F35-135mm + M 50mm f1.7 + hediyeler  (Okunma sayısı 8339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balikjinekologu

• Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar elimde bunulan tüm ekipmanı set halinde satmak istiyorum

K5: Bfeel adlı adminden 18-55 WR ile birlikte satın almıştım aldığım gibi duruyor çok temiz. Shutter sayısı  11k civarı ocak ayına kadar garantisi devam etmektedir. Gerçekten çok az kullanılmış aşırı temiz bir body dir.

Pentax F 35-135 mm: bu lens de çok temizdir. Yine forumdan Anemon3 adlı arkadaştan satın almıştım 1 kez kullanabildim.

Pentax M50mm f1.7: bu lensi de bfeel adlı arkadaştan satın almıştim. Diger ekipmanlar gibi çok temizdir.

Bu kadar temiz ekipmana arzu ettigim fiyat 2000 tl dir çok az da olsa pazarlık payı vardır.   Seti alacak arkadaşa şubat ayında aldığım 2 yıl garantisi olan lexar 32 gb 200x premium SDHC hafiza kartını ve lowepro nova 160 model çantayı ve yan sanayii uzaktan kumandayı hrdiye edeceğim.

Ciddi ilgilenen arkadaslar olursa ozel mssajla ya da 0506 447 14 19 nolu telegonumdan ulasabilirler. Buraya sadece body ve kit lensin fotosunu koyuyorum isteyen olursa diger ekipmanlarin fotosunu da koyabilirim. Ekipmanlarin hepsi cok temizdir hic birinde zerre kusur yoktur. İyi forumlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
« Son Düzenleme: 07 Temmuz, 2014, 21:26:05 Gönderen: balikjinekologu »

Çevrimdışı WarGasm

• Üye
  • *
  • Pentax Love.
    • Profili Görüntüle
İlan çok yakın bir arkadaşıma ait. Almadan önce 3-4 ay uğraşıp en son site yöneticisinden alınmış tertemiz bir makine. Kimsenin gözünü arkada bırakmaz. Satılığa konulması çok üzücü olsa da mecburiyetten dolayı arkadaşıma güncelleme diyorum.

• Üye
    • Profili Görüntüle

İlan çok yakın bir arkadaşıma ait. Almadan önce 3-4 ay uğraşıp en son site yöneticisinden alınmış tertemiz bir makine. Kimsenin gözünü arkada bırakmaz. Satılığa konulması çok üzücü olsa da mecburiyetten dolayı arkadaşıma güncelleme diyorum.

Sagol BRO :)

• Üye
    • Profili Görüntüle
SAHUR GUNCELLEMESİ YAPİYORUM. SON FİYAT 1900 TL DİR. Tabiri caizse kiz gibi urunler icin bedava fiyat! (İhtiyac sebebinden dolayi daha fazla indirim yapilmayacaktir SON FİYATTİR alan olursa alinir kalirsa kalir kismet!) 

Çevrimdışı mayfoto

• Üye
  • *
  • MAYFOTO -PENTAX
    • Profili Görüntüle
Merhaba k5 body nekadar olur son

• Üye
    • Profili Görüntüle

Merhaba k5 body nekadar olur son

Merhaba! Sadece body i satmiyorum set olarak satiyorum hocam :)

• Üye
    • Profili Görüntüle
Sitede problem olmustu giremedik bayadir:) 1 haftaligina guncel :)

• Üye
    • Profili Görüntüle
50 mm hariç diğer herşey toplam 1.750 tl dir. Ölü fiyat zaten ölücü arkadaşlar yazmazsa memnun olurum :) ben hepsini (50 mm hatic) 2200 e aldim inanmayan alışveriş arsivine bakabilir.

K5+18-55 wr nin ocak ayina kadar, hafiza karti ve cantanin 16 ay garantisi vardir.
Shutter sayisi 11k dir. Body de kusur bylana body+parasini iade ederim!

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada ihtiyactan dolayi satmayi dusunmuyordum, vazgeçmistim ama İSG Uzmanligi almak istiyorum o yuzden tekrar guncel :)

• Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır ayarında, zerre kusuru olmayan, dalından K5 satıyorum yokmu alan:)

• Üye
    • Profili Görüntüle
Tek tek satış  tekliflere açığım. Önceliğim body nin satılması şartıyla [emoji12]

• Üye
    • Profili Görüntüle
50mm 18-55WR ve 35-135 mm icin 175 lira teklif veren oldu ve bu 3 lens icin 175 tl bulunmaz paraymiş! Sinirlenmesem yazmazdim :/ Yahu aklim mantigim almiyor forumdan taninmis bir abimiz evet 3 lens anca 175 tl eder desin hemen kargolayim isteyen arkadasa! Parasinida istemem 175 tl ye muhtac olmadik cok sukur! Pazarlik sunnettir anlarimda bu nedir yahu? :/

Kullanmayankullanici

• Ziyaretçi
50mm 18-55WR ve 35-135 mm icin 175 lira teklif veren oldu ve bu 3 lens icin 175 tl bulunmaz paraymiş! Sinirlenmesem yazmazdim :/ Yahu aklim mantigim almiyor forumdan taninmis bir abimiz evet 3 lens anca 175 tl eder desin hemen kargolayim isteyen arkadasa! Parasinida istemem 175 tl ye muhtac olmadik cok sukur! Pazarlik sunnettir anlarimda bu nedir yahu? :/

Tanesi 175 TL den 3 tanesi 450TL eder arkadaşım okuyamadığın mesajı küfürle nasıl cevaplıyorsun anlam vermek güç!

Çevrimdışı baygünay

• Üye
  • Pentax'ı seviyorum..
    • Profili Görüntüle
  *** Sn.@balikjinekologu dostum hiç sinirlerini bozma...
      * Bu tip tekliflerin gelmesine biraz da bizler çanak tutuyoruz diye düşünüyorum.
      * ''bir miktar pazarlık payı vardır'' veya ''pazarlık sünnettir'' gibi yaklaşımlarla, bu tip tekliflerin kapısını aralamıyormuyuz???
      * Bırakalım sünneti farzı... ; ''fiatlar pazarlığa kapalıdır'' veya ''lütfen pazarlık teklif etmeyiniz'' veya veya daha hafifiyle ''makul fiat verdiğime inanıyorum''  tarzında bir ifade kullansak sanırım böyle uçuk tekliflerde bulunma cesaretini bulamazlar...
      * herkese iyi satışlar, iyi müşteriler, bol ışıklı günler temennilerimle...
*** Pentax K3 + DA 50-135mm f2.8
*** Panasonic GX80 + 12-60mm f/2.8-4.0 + 20mm f1.7
*****  KEMALİST Rejim;  Tam Bağımsızlık,  Aydınlanma  ve  Pozitif İlimlere Bağlılıktır.

• Üye
    • Profili Görüntüle

*** Sn.@balikjinekologu dostum hiç sinirlerini bozma...
      * Bu tip tekliflerin gelmesine biraz da bizler çanak tutuyoruz diye düşünüyorum.
      * ''bir miktar pazarlık payı vardır'' veya ''pazarlık sünnettir'' gibi yaklaşımlarla, bu tip tekliflerin kapısını aralamıyormuyuz???
      * Bırakalım sünneti farzı... ; ''fiatlar pazarlığa kapalıdır'' veya ''lütfen pazarlık teklif etmeyiniz'' veya veya daha hafifiyle ''makul fiat verdiğime inanıyorum''  tarzında bir ifade kullansak sanırım böyle uçuk tekliflerde bulunma cesaretini bulamazlar...
      * herkese iyi satışlar, iyi müşteriler, bol ışıklı günler temennilerimle...

Evet hocam haklısın ama ticaretin de bir adabı var adam dalga gecer gibi "bulunmaz para demesi" canımı sıktı hiç empati yapmak yok malesef :( gerçekten makul teklif verene enayi yerine koymaya calismayana kapimiz acik :)

***SATILIK*** """KELEPİR""" PENTAX 18-55 DA-L KİT LENS

Başlatan fatihtekin88

Yanıt: 2
Gösterim: 3458
Son İleti 31 Temmuz, 2013, 00:30:52
Gönderen: fatihtekin88
Satılık DA* 50-135/2.8 ve Sigma APO 100-300/4 EX DG + Sigma TC 1.4x

Başlatan akanarya

Yanıt: 3
Gösterim: 2921
Son İleti 10 Haziran, 2013, 12:34:32