Gönderen Konu: Tekin43 yasadiklarimiz bi bakin...  (Okunma sayısı 9604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lupara

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ali tekine dikkat !!!
« Yanıtla #30 : 17 Şubat, 2016, 07:52:48 »
Arkadaslar simdide gonderdigim makinayi satiyor aman dikkat bu adama kesinlikle guvenmeyin benim ne telefonumu aciyor ne cvp veriyor !!!

Sahibinden ilan no 274000077

Adam makineyi satmasin mi? Daha once yaptigi satislardan hep olumlu yorum almis. Bir tek seninle olan satista problem cikmis. Su durumda ikinizi de tanimayan bana gore, kagit uzerinde senden daha guvenilir.

Yasadiginiz sorunu paylas, kargodaki sirun gonderenin sorumlulugundadir tamam ama bu karalama durumunu yanlis buluyorum..

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 17 Şubat, 2016, 09:03:11 »
parasını size yolladı mı peki gönderdiğim makineyi satıyor demişsinizde parasını size yolladı mı bunuda yazında bilelim hocam

Makinayi k5 tks ettik k5 sorunlu geldi ne kanit gonderdi saglam olduguna dair ne sorununu ustlendi bidaha ne telefonumu acti ne cevap verdi !

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 17 Şubat, 2016, 09:04:49 »
Adam makineyi satmasin mi? Daha once yaptigi satislardan hep olumlu yorum almis. Bir tek seninle olan satista problem cikmis. Su durumda ikinizi de tanimayan bana gore, kagit uzerinde senden daha guvenilir.

Yasadiginiz sorunu paylas, kargodaki sirun gonderenin sorumlulugundadir tamam ama bu karalama durumunu yanlis buluyorum..

E ben bosami diyorum adam meslegini ve eski satislarini kullaniyor diye normalmi beni bu makineyle bu sekilde birakmasi ? Guvenilirse al kargoya versin gene ayni seyler basina gelince ben kargoya saglam verdim banane desin kapatsin telefonu hosuna gider sanirim senin bu durum !

Çevrimdışı dgncsk

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 17 Şubat, 2016, 10:32:00 »
işte bu tip problemler yüzünden tanımadığımız ve henüz güven duymadığımız kişilerle alışveriş yaparken mutlaka, aracı siteleri kullanmak lazım. varsın %9 pahalı olsun.

daha önce de benzerleri benim başıma gelmiştir. tabi etik açıdan kargodan gönderen kişi sorumludur. sonuçta alıcı kendisine ne geleceğini bilemez.

zaten büyük kargo firmaları baştan göndericiye feragatname imzalatıyorlar kırılabilecek şeyler için. fatura yok ise değer açısında birşey belli olamıyor malesef.
« Son Düzenleme: 17 Şubat, 2016, 10:33:18 Gönderen: dgncsk »

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Şubat, 2016, 11:26:44 »
işte bu tip problemler yüzünden tanımadığımız ve henüz güven duymadığımız kişilerle alışveriş yaparken mutlaka, aracı siteleri kullanmak lazım. varsın %9 pahalı olsun.

daha önce de benzerleri benim başıma gelmiştir. tabi etik açıdan kargodan gönderen kişi sorumludur. sonuçta alıcı kendisine ne geleceğini bilemez.

zaten büyük kargo firmaları baştan göndericiye feragatname imzalatıyorlar kırılabilecek şeyler için. fatura yok ise değer açısında birşey belli olamıyor malesef.

Yaptik bir hata simdi ceremesini cekiyoruz malesefki :(

Çevrimdışı dgncsk

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tekin43 yasadiklarimiz bi bakin...
« Yanıtla #35 : 17 Şubat, 2016, 14:24:15 »
k5 üst kısmı bulup sadece onu değiştirmek mümkün. çok zor işler değil. yeterki parçayı temin edebilesiniz.

Çevrimdışı Oguzhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 17 Şubat, 2016, 15:13:58 »
k5 üst kısmı bulup sadece onu değiştirmek mümkün. çok zor işler değil. yeterki parçayı temin edebilesiniz.

Mesele bozulan makina degil malesefki olur olmaz diye birsey yok mesele karsi tarafin sorumsuzlugu banane deyip gecmesi neyi var kaca yaptirdin bile dememesi telefonlarimi acmamasi gibi

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 17 Şubat, 2016, 18:17:22 »
Başlık, sitemizde her gün bir olay oluyormuş gibi bir izlenim yaratan bir hale geldiğinden ve taraflar da yorum yaptığından başlığı yeni yorumlara kapatıyoruz.
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.