Gönderen Konu: ALAIN ETCHEPARE  (Okunma sayısı 5856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
ALAIN ETCHEPARE
« : 08 Ocak, 2012, 02:10:40 »
calismalari hosuma giden bir fotografciyi sizlerle paylasmak istedim.ozellikle turkiye calismalari dikkatinizi cekecektir sanirim.kendisi turkiye ve fransada yasamaktadir.

http://www.alainetchepare.com/galerie/representative.php?lang=en
« Son Düzenleme: 08 Ocak, 2012, 02:12:31 Gönderen: ercan69 »

Çevrimdışı cbaytan

• Sanat Danışmanı
  • Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: ALAIN ETCHEPARE
« Yanıtla #1 : 08 Ocak, 2012, 10:38:28 »
Bu adam gerçekten çok iyi, ender rastlanır gerçek bir  fotoğraf sanatçısı. Çok teşekkürler Ercan bey.

Bu arada şimdi dikkatimi çektide bu konuların "fotoğraf dışı" genel konuşma bölümü yerine genel fotoğrafçılık bölümünde olması gerekmezmi? Bende yaptım sanırım aynı hatayı.
« Son Düzenleme: 08 Ocak, 2012, 10:41:53 Gönderen: cbaytan »

Çevrimdışı PENTAX

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ocak, 2012, 10:45:50 »
Bu adam gerçekten çok iyi, ender rastlanır gerçek bir  fotoğraf sanatçısı. Çok teşekkürler Ercan bey.

Bu arada şimdi dikkatimi çektide bu konuların "fotoğraf dışı" genel konuşma bölümü yerine genel fotoğrafçılık bölümünde olması gerekmezmi? Bende yaptım sanırım aynı hatayı.
bence tek bir konu açılmalı...ve modlar konuyu takip ederek ilk mesaja site adreslerini eklemeli...

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ocak, 2012, 14:13:14 »

size katiliyorum sukrucan abi bir topic acilip ayni baslik altinda tolasak iyi olur boyle bayagi konu var  galiba