Gönderen Konu: K-3 II+DA300mm+FA 24mm f2+DA 55mm f1.4+DA 15mm f4+DA 10-17mm Fisheye ve Dahası  (Okunma sayısı 2517 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haytaertu

• Üye
  • Ertuğrul Ulusoy
    • Profili Görüntüle
    • 500px
Arkadaşlar merhabalar. Halihazırda aynasız Sony kullandığım için daha fazlasına ihtiyacım olmadığına karar verdim. Defalarca ertelediğim ve vazgeçtiğim özenle topladığım setimi artık satmaya karar verdim. Tamamı sıfır ayarındadır, kutuludur ve eksiksizdir. Kendimce bazı kombinasyonlar oluşturarak satmayı düşündüm.Hediyeleri pazarlık dışında tutuyorum, hediye kalsın 500 TL aşağı olsun gibi absürd teklifler olmaması için. Toplu alımlarda indirim vs elbette olacaktır.

Batan geminin malları değildir ama pazarlık payları mevcuttur. Fiyatlar fazla gelebilir ama uygun fiyat yazmamıza rağmen sinir bozucu ölü teklifler geliyor. Mazur görün :)

Pentax K-3 II + DBG5 Battery Grip + Extralar

Makinayı ve gribi bir kaç ay önce sıfır aldım. Aynasız makinam olduğu için buna pek gerek kalmadı. 1783 çekimdedir. Dahili GPS, astro tracer (Yıldız Takibi), Pixelshift gibi yeni teknolojileri barındırmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi zaten bulursunuz. Hem gövdenin hem de battery gribin kutusu ve kutu içerikleri tamdır.
Extra olarak sadece iki-üç kere şarj edilmiş en kaliteli yan sanayi bataryalardan olan iki adet DSTE 2800 Mah batarya, iki tane Sandisk 16GB SD hafıza kartı, Pentax Remote Control F uzaktan kumanda ve Slik Mini II mini tripod hediyemdir. FİYAT:3000 TL

Pentax DA 300mm f4 + Kenko 1.5x AF TC + Flash Beamer

Lens Türkiye den alınma olup sıfır ayarındadır. Kutusu, kapakları ve parasoleyi mevcuttur. Tamamen sorunsuzdur. Orjinal kılıfı yoktur ama onun yerine daha kaliteli olan başka bir kılıf ile gönderilecektir. Yanında 1.5x otofokus Kenko AF Telekonverter ile birilikte satılıktır. Telekonverterin kutusu yok ama kapakları ve orjinal kılıfı vardır. Lens ile kullanımda 450mm lik bir değere ulaşırsınız.
Flash beamer ise hediyemdir. Flaşa takılan bir aparat olup vahşi doğa fotoğrafçılığında kullanılır. Flaşın ışığının daha uzağa ulaşmasını sağlayarak ters ışıktaki istenmeyen gölgeleri engellemek ve daha iyi ışıklandırılmış fotoğraflar çekilmek için kullanılır. Sırf bunun maliyeti bana 150 TL dir. FİYAT 2250 TL

Pentax DA 55mm f1.4

Lens Amerika dan alınma olup ben 3. sahibiyim. Sıfır ayarında olup tüm kutu içeriği ve kutusu, kapakları, parasoleyi, kılıfı ve koruma amaçlı UV filtresi mevcuttur. SDM motoru vs hiçbir sıkıntısı yoktur. FİYAT 1500 TL

Pentax FA* 24mm f2

Sandık malı diye tabir edilen sıfır emsali bir lenstir. FF uyumludur. Sorunsuzdur. Kutusu, orjinal kapakları, orjinal parasoleyi ve kılıfı mevcuttur. Ayrıca UV filtre ile CPL filtre hediyemdir. FİYAT 1600 TL

Pentax DA 15mm f4 Limited ve Filtre Seti

Lens sıfır ayarında olup kutusu, orjinal kapakları ve kılıfı mevcuttur. Kendinden parasoleylidir. Hiçbir sıkıntısı yoktur. Yanında 180 TL ye aldığım ve UV hariç hiç kullanmadığım Hoya Slim filtre seti hediyemdir. Filtre setinin de cüzdanı ve kutusu mevcuttur.FİYAT 1100 TL

Pentax DA 10-17mm Fisheye Lens

Ocak ayında Amerika dan getirttiğim ve deneme amaçlı bir kaç kez makinaya taktığım sıfır durumundaki bir lenstir. Tüm kutu içeriği, kapakları ve kılıfı mevcuttur. Sorunsuz olduğunu söylemeye gerek bile yok aslında. Tüm ekipmanım içinde kıyamadığım tek lenstir. Diğer gövdemde kullanma imkanı olmadığı için satılıktır. FİYAT : 1100 TL

Pentax MZ 5 Gövde+ 28-70 f4 Lens ve extralar

Daha önce satın almış olduğum bir set içinde geldi. İçindeki mevcut makarayı deneme amaçlı kullanıp attım. Görünürden bir problem yok. AF ve pozometre vs çalışıyor. DSLR kullandığım için filmli makinalar konusunda tecrübem yok. İçine yeni renkli film taktım. Extradan 4 makara daha verilecektir. GP pil takılıdır. Orjinal deri kılıfı ve askısı mevcuttur. Flaşını denemedim pil sıkıntısı olduğu için (elimde başka pil yok ve flaş patlatmak istemedim) Flaşı otomatik kaldıran mekanizma çalışmıyor. FİYAT: 350 TL

Tamrac Evo 8 Laptop Bölmeli Sırt Çantası

Ben ikinci sahibiyim. Sıfır ayarındadır. Türkiyeden alınma olup sıfırı 870 TL dir. Tek eksiği tripod bağlama kayışı. O da zaten rahatlıkla halledilebilir. Tripod bağlamayacaksanız gerek de yok zaten. Onun dışında yırtık sökük hiç birşey yok. Kaya gibi sağlam ve korunaklı bir çantadır. Laptop bölmesi ve ayrıca eşya gözü vardır. Yağmurluğu da mevcuttur. FİYAT: 400 TL

Manfrotto 680B ve Katlanır üç ayağı

Sıfır ayarındadır. Harici olarak satılan "universal folding base" denilen üç ayak aparatı vardır. Bu aparat monopodun içine monte edilebilir. Yada monopodu bu üç ayak olmadan da kullanabilirsiniz fakat üç ayak çıkarıldığında monopodun o kısmına geri takılıp orayı kapatan aparat kayıp. Bulursam gönderirim. Universal tripod mounta sahiptir. Yani hem standart 1/4 inç hem de 3/8 inç vida yuvasına sahip tripod kafalarını takabilirsiniz . Ayrı satmayacağım FİYAT: 300 TL

SELENS 120cm Octagon Softbox, flaş tutucu ve ışık ayağı

Sıfır olarak yurtdışından aldım. Hiç kullanma fırsatım olmadı. Zaten benim gibi amatör birisi için fazla büyük. 8 köşeli ve şemsiye benzeri bir yapıya sahip olup 120cm çapa sahiptir. Işık ayağı katlanabilirdir ve 210cm dir. İkisinin de kılıfı vardır. Ayrıca çift flaş takılabilmesini sağlayan şemsiye tutuculu aparat da mevcuttur. FİYAT 350 TL

Kargo alıcıya ait olup tüm ekipman nükleer saldırıdan bile zarar görmeyecek şekilde güvenlikli paketlenecektir :D

Pentax K-5iis + Pentax D-BG4 Battery Grip
SMC Pentax-DA 15mm F4 ED AL Limited
SMC Pentax-DA 35mm F2.8 Limited Macro
SMC Pentax-DA 70mm F2.4 Limited
Metz Mecablitz 50 AF-1
Vanguard,Digipod,Varta vs.

Çevrimdışı ercan69

• Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar 55 star için pazarlık payı varmıdır .teşekkürler

Çevrimdışı haytaertu

• Üye
  • Ertuğrul Ulusoy
    • Profili Görüntüle
    • 500px
Güncel
Fiyatlarda olabilecek son şeyleri yazıyorum. Komisyon farklı olarak get ilanlarını açtım. Bir kaç saate aktif olur. Lütfen pazarlık yapmayın, hepimiz bu ekipmanların ortalama fiyatlarını biliyoruz.

Gövde + Battery Grip + iki adet batarya + 2 adet  SD kart 2750 TL

DA 15mm LTD : 900 TL

DA 300mm f4 + 1.5x Kenko AF teleconverter + Flash Beamer : 1800 TL

FA*24mm f2 : 1350 TL

Daha önceden belirttiğim mini tripod, filtre seti vs fiyatlara ve ürünlere dahil değildir.

İkinci olarak lütfen kararınızı tam olarak verdikten sonra iletişime geçin. Fiyat dahil herşeyde anlaşıp konu alışverişin tamamlanmasına gelince sessizliğe gömülmek pek mantıklı olmuyor.

Whatsapp : 05543490516 Ertuğrul Ulusoy
Metz Mecablitz 50 AF-1

Çevrimdışı tekin43

• Üye
    • Profili Görüntüle
55mm tarafımdan alınmıştır, hayırlı olsun

Çevrimdışı haytaertu

• Üye
  • Ertuğrul Ulusoy
    • Profili Görüntüle
    • 500px
Güncel. Lenslerden kalanlar FA*24mm f2 ve DA15mm f4 Limited. Diğer filmli makina, çanta, monopod ve ışık sistemi de güncel.
Metz Mecablitz 50 AF-1

Çevrimdışı haytaertu

• Üye
  • Ertuğrul Ulusoy
    • Profili Görüntüle
    • 500px
Takas sadece Sony SEL 10-18mm ile olabilir.
Metz Mecablitz 50 AF-1

Çevrimdışı haytaertu

• Üye
  • Ertuğrul Ulusoy
    • Profili Görüntüle
    • 500px
Çanta satışı şimdilik ertelendi. Güncel olanlar 15mm f4 LTD :900 TL (Pazarlıksız) , Işık sistemi : 350 TL ve Pentax Filmli gövde seti : 350 TL . Takas sadece sony Sel 35mm 1.8 veya Sony sel 50mm 1.8 ile olabilir.
Metz Mecablitz 50 AF-1

Çevrimdışı haytaertu

• Üye
  • Ertuğrul Ulusoy
    • Profili Görüntüle
    • 500px
Kilitlenebilir.
Metz Mecablitz 50 AF-1

*** (SATILDI) *** PENTAX SMC DA* 55mm f/1.4 SDM *** (SATILDI) ****

Başlatan adr

Yanıt: 7
Gösterim: 4678
Son İleti 02 Nisan, 2012, 21:18:49
Gönderen: adr
Satılık 18-55mm WR lens.(kit lens)

Başlatan JoRDaN

Yanıt: 8
Gösterim: 3147
Son İleti 07 Haziran, 2012, 00:00:03
Gönderen: JoRDaN
PENTAX SMC DA AL WR 18-55mm ve PENTAX SMC M 50mm 1.7

Başlatan mertcagri

Yanıt: 7
Gösterim: 3816
Son İleti 12 Kasım, 2012, 01:15:15
Gönderen: mertcagri
Satılık K-R ve 18-55mm lens ve carena 70-210 A modlu lens

Başlatan nuxdi

Yanıt: 1
Gösterim: 1722
Son İleti 15 Mart, 2016, 12:19:05
Gönderen: nuxdi
Satılık Nadir Pentax için Lensler:Tokina70-210,Pentax AF 35-80,55mm 1.8,28mm 2.8

Başlatan gurkanucak

Yanıt: 13
Gösterim: 6505
Son İleti 08 Mayıs, 2014, 22:44:51
Gönderen: muhsinbagdadi