Gönderen Konu: Podcast - Fotoğraf Bursu Vermek mi? Bilmem! Belki de Bir Daha Asla...  (Okunma sayısı 1571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mirat

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
MİRAT'IN PUSLU FOTOĞRAF ATLASI 📸🌐🎙

Fotoğrafçı Cenk Mirat Pekcanattı'nın fotoğrafa dair sesli düşüncelerini paylaştığı bu podcast, ülke fotoğrafına yepyeni bir soluk getirmeyi ve benzer üretimler için ilham kaynağı olmayı hedefliyor. Her bir bölümü tek bir seferde kaydedilen Mirat'ın Puslu Fotoğraf Atlası, Cenk Mirat Pekcanattı'nın yalın ve çekincesiz tavrının tezahürü olarak da okunabilir. Fotoğrafın tekniğinden ziyade felsefe, kuram ve etiği üzerine odaklanan bu podcast büyüyünce periyodik olarak yayımlanmayı hayal ediyor.

Konu ve konuk önerilerinizi dilerseniz, [email protected] adresi aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

#podcast #miratınpuslufotoğrafatlası #cenkmiratpekcanattı PowerApp
https://www.powerapp.com.tr/.../miratin-puslu-fotograf.../

"Sedat Pekcanattı Toplumsal Belgeci Fotoğraf Projesi Bursu - 2021" başvuruları; 01 Ağustos 2021 tarihinde sona erdi. Daha önce sonucu 10 Ağustos 2021 tarihinde açıklayacağımı duyurmuştum. Fakat malum erken kalkan yol alırmış. Bugün itibariyle değerlendirme sonuçlanmış olup, aşağıda yer alan podcast bölümünde de bu netice açıklanmıştır. Esas önemli husus ise bu bursa dair yapmış olduğum naçizane analizdir ki, zaten bu da podcastimin bu bölümü dahilindeki sesli düşünce seansımın omurgasını oluşturuyor. Neler tecrübe ettim? Neler gözlemledim? Ortaya nasıl bir analiz çıktı? - Gelin birlikte dinleyelim! Şey... ben kendimi tekrar tekrar dinliyorum da...

https://www.powerapp.com.tr/podcast/miratin-puslu-fotograf-atlasi/id/55842-1
« Son Düzenleme: 09 Ağustos, 2021, 13:55:19 Gönderen: mirat »

Eşik Bekçileri. Fotoğraf Camiasında İsim Yapmanın Zorlukları / Fotografik Gündem

Başlatan mirat

Yanıt: 0
Gösterim: 1404
Son İleti 28 Şubat, 2023, 14:09:42
Gönderen: mirat
Enine Boyuna 'NFT ve Fotoğraf' İlişkisi - Rızacan Kumaş

Başlatan mirat

Yanıt: 0
Gösterim: 1461
Son İleti 31 Mart, 2022, 10:25:43
Gönderen: mirat
GÖLGE FANZİN ve TÜRKİYE'DE FOTOĞRAF YAYINCILIĞI