Gönderen Konu: Tartisma konusu hakkinda  (Okunma sayısı 3581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kuvvet

• Üye
    • Profili Görüntüle
Tartisma konusu hakkinda
« : 09 Ağustos, 2012, 01:33:17 »
Ilgili konunun kapatilmasindan dolayi son olarak soylemek istedigimi burdan soyleme ihtiyaci hissettim;

Emrenin konu icerisinde, carptirma yaptigini gormedim, sadece olanlari, soylenenleri farkli bir dille ifade etmeye calistigini dusunuyorum ve bence cok da guzel yerden yakaladi. Bundan rahatsizlik da duyulduysa olayin basinda mudahale edilmeliydi, sona yaklasinca degil... Zaten konu icerisinde yazan diger arkadaslarin mesajlari da okundugunda gurulecek ki "varos" uslubuna genel bir tepki vardi.

Bu sebeple; konunun tek gunah kecisi secilen Emre'ye haksizlik yapildigini dusunuyorum. Fikirlerini belli bir saygi ve kibarlik cervesinde ifade etmek hakaret etmek oluyorsa ben de hakaret etmis oldum ayni cezanin bana da verilmesini talep ediyorum...

Çevrimdışı gokhanakarsu

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • gokhanakarsu - 05377238540
Ynt: Tartisma konusu hakkinda
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos, 2012, 01:39:54 »
arkadaşlar ne cezası ya.burada fikirler farkılık gösterebilir.ama bu yazılanlar yüzünden kimsenin bir ceza alması gerekmez.özel mesajla zaten aynı şeyleri Baha'ya da ilettim.takdir kendisinin tabi. böyle bir konuda bu tür kızgınlıkların olmasıda doğal karşılanmalı.sinirler gergin olabilir.
Pentax K-7/ Pentax 18-55WR / Olympus E-PL2 / 17mm f2.8 / Helios 77M-4 f1.8 + Helios 44 Silver / Konica Hexanon 52mm f1.8 / 25mm cctv

abcde

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos, 2012, 01:40:19 »
Emre kesinlikle haksız yere susturuldu bende arkadaşıma yapılan haksızlığı savunucam tabi öyle başlık kilitlemeyle olmaz bu işler baha.
Bende susturulup savunmama izin verilmezse,benim hakkımı savunmayan tüm arkadaşlarım arkadaşım değildir.

abcde

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos, 2012, 02:02:47 »
burakın yazdıkları neden siliniyor?
krallar forum üyeleri tarafından ban yedi gailba

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos, 2012, 02:18:46 »
burakın yazdıkları neden siliniyor?
krallar forum üyeleri tarafından ban yedi gailba

Abi olayi papagan misali lutfene bagladim son 1 saattir. Gene lutfen diyorum, ortaligi kizistirmaya calisiyorsun yada bende izlenimin oyle. Burakbaran kardesim gibidir, ve kendi hakkini savunacak durumda. Onla suan birebir konusuyorum. Sikayetlerinizi hosnut olmadiginiz konulari dile getirebilirsiniz tabiki ama isin boyutu degisiyor ve ben usanmadan yeniden lutfen diyerek olayi yatistirmamda yardimci olmani istiyorum. Daha baska bir zaman konu hakkinda tartisiriz tabiki. Ama kimseye suan bu sekilde benim kuyumu kazar mantikla davranmasina musade etmeyecegim.
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı cbaytan

• Sanat Danışmanı
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos, 2012, 08:01:17 »
burakbaran'ın bana bu sabah ikinci hakaret ve taciz pm'i geldi, hayrettir kimliğimi bildiğini söylemesine rağmen bunu yapabiliyor, şu kine ve nefrete bakın, pm'lerini artik moderatorlere yollamaktandan'da sıkıldım, profiline girip bloklamaya calıştım beceremedim. ban'ın içeriği nedir bilmiyorum ama bence bu kişi forumda iletişimi yapamıyor, kalıcı olarak uzaklaştırılmasını talep etmek zorundayım..

Çevrimdışı Kuvvet

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos, 2012, 08:28:18 »
Sayin cbaytan,

Madem siz birilerinin forumdan uzaklastirilmasi gerektigi curetini gorebiliyorsunuz; ben de ayni curetle sizin ve sayin vedib'in uzaklastirilmasini talep ediyorum. Zaten o degerli bilgilerinizi googleda da arayip bulabiliyoruz...

Bahattin, konuyu uzlasma yoluyla bitirmek derdinde iken takindiginiz bu tavir ortami iyice geriyor. Farkindayim, bilerek yapiyorsunuz ki sizden rahatsiz olanlari acikca tahrik edip, insanlari hakaret ettirme noktasina vardirmaya calisiyorsunuz. Boylelikle sizden rahatsiz olanlari forumdan uzaklastirmak icin yonetime bahaneler bulmus olacaksiniz. Ama eminim ki sagduyulu olan bu arkadaslar sizlerin  bu oyununa gelmeyecektir...

Lutfen anlayin artik, siz ve vedib bu forumda oldukce tepki cekiyorsunuz. Bence haraketlerinizi ve tavirlanirinizi buna gore yeniden yapilandirmalisiniz... Yasinizin geregi bunu yapmalisiniz en azindan...

Çevrimdışı cbaytan

• Sanat Danışmanı
  • Üye
    • Profili Görüntüle
İmdat! Etrafımız Sosyopatlarla Çevrildi.
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos, 2012, 09:49:28 »
Tekrar eden hakaret ve taciz mesajları alıyorum diyorum, sonra cüret müret, allah allah, sonra zaten senin bilgilerine ihtiyacımız yokmuş filan, hoca olduklarını bildikleri bir kisiye bunu soyleyebiliyorlar, bu ne saldırganlıktır bu ne sosyal sefillliktir, bu ne biçim medeniyet ve bilgi düşmanlığı kin kusmasıdır. Bu kişileri nasıl bloke ediyoruz. arkadaşlar lütfen birisi öğretsin.

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos, 2012, 10:00:46 »
Arkadaşlar,

Şu dakika itibariyle bu konu hakkında yeni konu açan / post yollayan / öm atan.... herkesin iyi niyetinden şüphe ederek davranışlarının tamamen bana hitaben olduğunu sezmeye başlayacağım. Kimsenin site sakinlerini rahatsız etmeye cürreti olamaz. Tartışmalar her ortamda olabilir, destekliyorum da tartışmaları. Ancak iş hakaret boyutuna kayıyor ve sonuç getirir aşamaya yanaşılmıyor. Kimse kimseyi sevmek zorunda da değil ama hoşgörü zorunluluğu var bu sitede.

Tekrar ediyorum ve dediğim gibi bu son ikazım; konunun tartışılması için farklı bir plartform hazırlayacağım. Tartışmaya dahil olmuş kişilerin küfür boyutuna gelmeyecek şekillerde konuşmalarını sağlayacağım. Bu konuda iyi/kötü BENİ desteklemenizi bekliyorum. Başa buyruk davranan kişilerin niyetinden şüphe edeceğimi de açık bir şekilde dile getirdim.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos, 2012, 10:01:46 Gönderen: bFeeL »
PENTAX K-3
SMC PENTAX-FA* 1:2 24mm IF AL
SMC PENTAX-FA 1:1.8 31mm AL Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.9 43mm Limited
SMC PENTAX-FA 1:1.8 77mm Limited

I'm a Photographer, not a Terrorist.

Çevrimdışı Baha

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
PENTAX K-3